Badanie i szczepienia podopiecznych fundacji. Prosimy o wsparcie!

left
Supported by 7 people
387 zł (25,8%)
To reach our goal: 1 113 zł
Donate

Started: 24 July 2020

Ends: 01 October 2020

Obecnie w azylu fundacji przebywa 25 dorosłych kotów i 9 kociąt. Jest też kilkanaście psów. Ich liczba stale się zmienia. Wiadomo, że zwierzaki odwiedzają weterynarza, ale czy jesteśmy w stanie dostrzec wszystkie zagrożenia i dolegliwości? Nie jesteśmy lekarzami weterynarii, nie potrafimy dostrzec wszystkich dolegliwości.

Dlatego, o sprawdzenie stanu zdrowia naszych zwierzaków, szczepienie kotów i obcięcie pazurków psom zadbały panie doktor z Gabinetu Weterynaryjnego "Cztery Koty i Pies Piąty", które przeprowadziły badania i zaszczepiły koty przeciw chorobom zakaźnym.

Okazuje się, że największym problemem kotów jest kamień nazębny i zapalenie dziąseł. Na szczęście dotyczy to kilku kotów, m.in. Lilki, Czarnulki, Fraczka, Nitka, Jadzi, Uszka i Dziewuni.

Psy są zdrowsze. A te, które chorują, są objęte stałym nadzorem weterynaryjnym. Starsze psy wymagają jeszcze przebadania pod kątem wydolności tarczycy i serca, ale wygląda na to, że ich kondycja jest całkiem niezła. 

Przy okazji panie obcięły pieskom pazury, a przy takim stadzie to naprawdę wymagało trochę czasu i cierpliwości. 

My - wolontariusze fundacji - jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonych badań. Wiemy, w jakim kierunku prowadzić dalszą opiekę zdrowotną nad naszymi zwierzakami. Jednak zostały nam rachunki za wizytę domową, badania, obcinanie pazurów i leki do opłacenia.

Prosimy, pomóżcie, wpłacając nawet minimalną kwotę na ten cel. Tylko dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie opiekować się tymi zwierzakami i ratować następne skrzywdzone psy i koty. Za każdą kwotę wpłaconą na ten cel bardzo dziękujemy.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
23 zakończone zbiórki
left
Supported by 7 people
387 zł (25,8%)
To reach our goal: 1 113 zł
Donate