Bezdomniaki

Bezdomniaki
77 Stałych Pomagaczy
Agata
30 zł miesięcznie
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Magda Pasterz

E-mail fundacjabezdomniaki@gmail.com

Telefon 666345888

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Bezdomniaki ... Kim jesteśmy ? 

Jesteśmy zwykłymi osobami z ponadprzeciętną wrażliwością na los zwierzaków.  Od wielu lat ratujemy potrzebujące pomocy psy i koty. Każdego roku pod naszą opiekę trafia kilkaset zwierząt. 

Fundacja została zarejestrowana w 2013, więc przez te wszystkie lata udało nam się zapewnić  nowe życie prawie dwu tysiącom zwierząt.

Zgłoszenia z prośbą o pomoc otrzymujemy prawie codziennie. Trafiają pod naszą opiekę zwierzęta przerażone, zrezygnowane, ciężko chore, zagłodzone, powypadkowe, stare, po przejściach - zwierzaki porzucone, bite, katowane, maltretowane przez człowieka. 

Każdemu z nich dajemy szansę i walczymy o ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Leczymy, poddajemy zabiegom, socjalizujemy, by powoli odzyskiwały swoje poczucie wartości, które zniszczył człowiek i gdy są gotowe szukamy dla nich nowych odpowiedzialnych i kochających domów. 

Ostatni czas jest dla nas, tak jak dla wielu organizacji bardzo trudny. Przez pandemię i okres wakacyjny ilość porzuceń zwierząt drastycznie wzrosła. 

W ostanim czasie trafiły na pokład fundacji bardzo ciężkie przypadki...

Pomponiki błąkający się i przeganiany po podwarszawskich wsiach... głodny, spragniony, od długiego czasu zaniedbywany ...  w kołtunach i posklejanej sierści, która na całym ciele stworzyła tawardy pancerz, utrudniający poruszanie się. Pod tą śmierdzącą, sztywną  skorupą drobne ciałko Pomponika było całe w odparzeniach ... 

Ból w jakim żył jest nie do wyobrażenia ...

Julka jeszcze psie dziecko .. porzucona ... wycieńczona z ufnością szukała pomocy, a została pobita, tak dotkliwie, że trwale została uszkodzona gałka oczna ... oka nie udało sie uratować ...

Sunia Margot od lat cierpiała ...Ogromny guz powodował wielki ból, ograniczał poruszanie się i zachowanie fizjologicznych potrzeb ...

W ostatnich miesiącach pod naszą opiekę trafiły również ciężko chore maleńkie kociaki ... osłabione, zagłodzone z tak silnym kocim ktarem, ze niektórym z nich nie udało sie uratować oczu ...

Ratujemy, leczymy, edukujemy.. i bardzo prosimy o pomoc.
Nasza działalność realizowana jest wyłącznie dzięki wsparciu i darowiznom od osób prywatnych, firm i instytucji. Bez Waszego wparcia nie mamy szans ratować tych, które o pomoc same nie poproszą.

Nasze Bezdomniaki przebywają w domach tymczasowych i hotelikach. 

W tej chwili pod naszą opieką jest kilkadziesiąt psów i kotów. 

Wspaniałe metamorfozy Bezdomniaków to dla nas największa radość, wzruszenie, że z chorych, zaniedbanych i przerażonych istot rozkwitają piękne, szczęśliwe zwierzaki.  
Próbujemy z całych sił zmienić ich świat na lepszy. Staramy się naszym podopiecznym zapewnić, jak najlepsze warunki, by mogły odzyskać zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, poczuć miłość i to, że są dla kogoś ważne. 

Takie cudowne przemiany są możliwe tylko dzięki Waszej pomocy i wsparciu.

Poszukujemy osób, które chciałyby z nami tworzyć nową przyszłość dla naszych podopiecznych i współpracować z nami, jako domy tymczasowe, osób, które by wspierały działania fundacji w zakresie ogłoszeń adopcyjnych oraz pomocy w transportach.

Serdecznie zapraszamy !

Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc i wsparcie w utrzymaniu naszych podopiecznych, poprzez wirtualną opiekę psa lub kota, stałe zlecenie darowizny, zakup specjalistycznych karm, które są konieczne dla niektórych Bezdomniaków. 

Jesteśmy organizacją posiadjącą status OPP. 

Bądźcie z nami, dzięki Wam możemy pomagać!

Fundacja Bezdomniaki

666 345 888 

Wsparli

20 zł

Marta Legacz

20 zł

Anonymous

100 zł

Miły M.

20 zł

Agnieszka H.

Show more

77 Stałych Pomagaczy
Agata
30 zł miesięcznie