Pozwól mi żyć!

Supported by 132 people
3 780 zł (52,5%)
To reach our goal: 3 420 zł
Donate

Started: 05 February 2021

Ends: 31 December 2021

Williy już znalazł swoją ostoję. To psiak, który wymaga specjalnej opieki dlatego też jeśli chodzi o dom stały, to chętnych nie było... Udało się znaleźć po długich poszukiwaniach hotelik, który dożywotnio zaopiekuje się Wilim. Prośba o pomoc dla tego staruszka, aby w końcu miał spokojna starość.

Kilka dni temu Willy rozpoczął nowy etap swojego życia. Nikt nie zechciał przyjąć go do domu. W lecznicy nie mógł już dłużej zostać, dlatego Willy zamieszkał w domowym hoteliku. Jesteśmy przekonani, że znajdzie tam to, czego staruszek potrzebuje. Ciepło, spokój, troskę i opiekę. Zależy nam bardzo na tym, żeby Willy czuł się pewnie i bezpiecznie, aby nie zmieniał kolejny raz miejsca pobytu, dlatego uważamy, że w hoteliku powinien pozostać już do końca swoich dni.

Będziemy bardzo wdzięczni za stałe deklaracje na hotelik staruszka. Wciąż pamiętamy, ile osób było oburzonych warunkami, w jakich przebywał i jego stanem. Wierzymy, że te osoby nie zapomną o Willym i będą go wspierać aż do śmierci. 

Willy bardzo dziękuje za dobro, które spotkało go w ostatnim czasie. Jego życie powoli się kończy. Zadbajmy o to, aby Willy do końca był szczęśliwy i bezpieczny. Nie zapomnijcie o staruszku Willym.

Miesięczny koszt hoteliku to 600 zł. Bardzo prosimy o pomoc finansową dla Willego.

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
35 zakończonych zbiórek
Supported by 132 people
3 780 zł (52,5%)
To reach our goal: 3 420 zł
Donate