Pomóżcie ratować i leczyć! Codziennie dostajemy telefony i zgłoszenia zwierząt. Nasze serca są otwarte, miejsce jest, tylko brakuje kasy...

5 days left
Supported by 936 people
41 640 zł (46,26%)
To reach our goal: 48 360 zł
Donate

Started: 12 April 2021

Ends: 31 July 2021

Sonia młodziutka ok roczna sunia z kiepskim startem... to co było złe ma już za sobą juz jest w swoim domu ze swoją rodziną :)

Poniżej nasi nowi podpieczni ; młodziutka sunia Stefi ze swoimi 4 maluszkami, porzucone przy dosyć ruchliwej drodze  3 małe szczenięta oraz poobijany ,chudy Nivo 

 

Zenuś ma chore serduszko... Tak samo jak Delma i Diva - mają chore serduszka, obie przyjmują leki. Zenuś juz jest w swoim domu :)

Delma i Diva czują sie już dobrze , rany po operacjach zagojone są coraz smielsze i ufniejsze

Na miarę posiadanych środków staramy się wspomagać finansowo kastracje suczek i kotek właścicielskich, walczymy od lat o zmniejszenie tej bezdomności!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni znajdywali dobre, sprawdzone domy. Na naszej stronie (kliknij tutaj) zobaczycie Boguszaki w nowym życiu; bezpieczne, kochane, zaopiekowane, ze swoimi ludzkimi rodzinami.

Mamy zgłoszenia o kolejnych zwierzętach w potrzebie szczególnej, które wymagają leczenia. Chcielibyśmy zmienić to nasze prawo tak, aby nikt nie rozmnażał bezmyślnie zwierząt, "produkując" kolejne bezdomniaki, aby posiadanie psa czy kota było wręcz przywilejem. Takie jest nasze marzenie - nie schronisko i porzucane, niechciane psy czy koty, tylko Azyl dla zwierząt, których opiekunowie zmarli, ciężko zachorowali, a nie mają żadnej rodziny, która zwierzęciem by się zajęła - tylko to chyba na razie w sferze marzeń.

Tymczasem pod naszą opieką  w naszym nietypowym schronisku 105 psów, 4 koty plus prawie 80 kotów wolno bytujących  oraz kilka gospodarstw, gdzie psy i koty są dokarmiane. Wspomagamy też w częściowym pokryciu kosztów leczenia i zmiany warunków tam, gdzie ludzie są w bardzo trudnej sytuacji. 

Sami widzicie, ile wokół zła, zaniedbywanych, głodzonych, nie leczonych, porzucanych zwierząt  i to my mamy obowiązek im pomóc, ale do tego potrzebne są środki. Psy, koty czy inne zwierzęta nie mają swojego NFZ,  mają nas, codziennie  przez 24 h przez 365 dni w roku  i Was, Darczyńców, przyjaciół czterołapych.

Czy możemy nadal liczyć na Wasze serca, na Waszą hojność?

Te maluchy juz też mają swoje domki :)

Codziennie telefony o pomoc dla porzuconego, przeganianego psa - całym sercem chętnie, ale za co będziemy leczyć, żywić ?

Rudy przyszedł na teren sklepu Bricomarche w Rawie Maz  podchodzil do ludzi, ocierał się o nogi i prosil o pomoc.... Rudy kocurek Bricomanek  WYLECZONY, wykastrowany 18 czerwca pojechał do swojego domu :)

Nadal błagamy WAS  o pomoc, niestety  czas  zakończenia zbiórki juz wkrótce !

Załączniki

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
13 zakończonych zbiórek
5 days left
Supported by 936 people
41 640 zł (46,26%)
To reach our goal: 48 360 zł
Donate