Proteza dla wyjątkowej Buni!

Closed
Supported by 320 people
2 105 zł (105,25%)

Started: 10 June 2016

Ends: 25 July 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

W smutku i ubóstwie urodziło się czworo szczeniąt: troje czarnych i jedno beżowo-rude, które od początku różniło się od rodzeństwa. Przyszły na świat w mieszkaniu, w którym nie miały zagwarantowanych odpowiednich warunków do życia.

Poznaliśmy tę psią rodzinkę, gdy szczenięta miały około 7 tygodni. Wtedy Bunia była już kaleką - nie miała części tylnej łapki. Nikt nie potrafił powiedzieć, jak do tego doszło... Jedno jest jasne: podczas przemieszczania się Bunia odczuwa ogromny ból.

Po kilku konsultacjach weterynaryjnych udało się ustalić, że ta mała sunia może wieść prawie normalne życie. Potrzebuje protezy uszkodzonej łapki i będzie śmigać, jak każdy inny szczeniak. Tak powiedziała pani weterynarz. Tego się trzymamy - zbieramy na protezę wykonaną na zamówienie pod konkretny wymiar psa, której koszt szacowany jest na około 2000 złotych.
Bunia wkrótce zostanie odłączona od swojej psiej rodziny i zamieszka w domu tymczasowym w Rokitnie. Tam otrzyma odpowiednią opiekę. Zwracamy się o pomoc w zakupie protezy, gdyż jesteśmy pewni, że ta wyjątkowa psia panienka szybko wkradnie się w serca ludzi, którzy podarują jej stały dom!

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
21 zakończonych zbiórek
Supported by 320 people
2 105 zł (105,25%)