Walczymy o Capri. Wzrok już straciła. Nie pozwolimy na utratę życia. Pomóż!

Supported by 121 people
3 094 zł (119%)
Donate

Started: 11 September 2021

Ends: 31 December 2021

Boże! Widzisz to i nie grzmisz?! Kolejna ofiara braku kastracji. Tym razem ok. 4-tygodniowa.

Maleńka kocia sierotka Capri znaleziona została ponad 80 km od Gorzowa przez ludzi, którzy pochylili się nad jej bólem i cierpieniem. Skontaktowali się z naszą wolontariuszką, która niezwłocznie zabrała kruszynkę do Kliniki.

Maleństwo zostało przyjęte na leczenie szpitalne. Po wstępnym badaniu lekarz stwierdził - wypadnięcie prawej gałki ocznej z perforacją rogówki. Lewe oczko jest w stanie zapalnym. Stan kociątka jest zły, a rokowania na razie ostrożne.

Koteczka jest zagłodzona i wychłodzona. Nie może być jeszcze operowana. Najpierw trzeba ją  wzmocnić, by następnie przeprowadzić zabieg usunięcia jednego lub nawet dwóch oczek.

Ratujemy to kocie życie. Wierzymy, że się uda. Bez nadziei nie byłoby nas tutaj. Nie byłoby Fundacji. To dla takich pokrzywdzonych, porzuconych, i chorych zwierząt działamy. Ich ból jest naszym bólem...

Codziennie mierzymy się ze złem tego świata. Nie umiemy inaczej. Nie potrafimy przejść obojętnie obok cierpienia. Otwórzcie swoje oczy i serca. Pomóżcie i Wy. Prosimy w imieniu tej małej, bezbronnej i całkowicie od nas zależnej, kuleczki.

Supporters

Loading...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
47 zakończonych zbiórek
Supported by 121 people
3 094 zł (119%)
Donate