Czy zdążymy im pomóc? Niechciane i niekochane, bardzo potrzebują ciepła Waszych serc

Supported by 125 people
3 426 zł (68,52%)
To reach our goal: 1 574 zł
Donate

Started: 27 January 2019

Ends: 27 April 2019

Są takie psy, których nie chce nikt - bo stare, brzydkie i chore. Na co komu takie pokraki. Każdy woli rasowego yorka lub labladora. Taka smutna prawda. Tysiące oczu wypatrujące człowieka, który wybawi je i zabierze ze schroniska. Codziennie ta sama rutyna, codziennie ta sama, smutna prawda. Nikt nie przyjdzie, nikt też nie pogłaszcze. Bo kto chce mieć brzydkiego, starego psa?

Umierają samotnie, niechciane, zapomniane i niekochane. Psie serduszka skazane na dożywocie za kratami. Dla nas to właśnie one są najpiękniejsze i najwierniejsze. Właśnie takie niechciane , zapomniane i schorowane. W naszych oczach zdobywają najwięcej punktów i są najważniejsze.

Wyciągamy psy stare, chore, nieadopcyjne oraz te, które już całkowicie straciły nadzieję na cokolwiek. Leczymy psychicznie i fizycznie, przygotowując do adopcji. Jeśli są już w bardzo złej kondycji psychicznej - zostają z nami do końca swoich dni, otoczone opieką, miłością i ciepłem.

Utworzyliśmy tę zbiórkę w celu utrzymania naszych podopiecznych, a jest ich ponad 20. Weterynarz, lekarstwa, zabiegi, odpowiednia karma. Wszystko to pochłania cały nasz budżet.

Zdajemy sobie sprawę, że większość z nich zostanie z nami do końca. Duża część naszych podopiecznych przyjmuje leki parę razy dziennie i do końca życia. Błagamy Was o grosik, abyśmy mogły dalej pomagać jak największej ilości tych psich serc, tak bardzo skrzywdzonych przez nas  - ludzi.

Wszystkie wpłaty będą przeznaczine na nasze psiaki. Prosimy o wsparcie, bo bez Waszego wsparcia same dłużej nie damy rady pomagać.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
10 zakończonych zbiórek
Supported by 125 people
3 426 zł (68,52%)
To reach our goal: 1 574 zł
Donate

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość