Czy zdążymy im pomóc? Niechciane i niekochane, bardzo potrzebują ciepła Waszych serc

Closed
Supported by 133 people
3 847 zł (76,94%)

Started: 27 January 2019

Ends: 17 April 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Są takie psy, których nie chce nikt - bo stare, brzydkie i chore. Na co komu takie pokraki. Każdy woli rasowego yorka lub labladora. Taka smutna prawda. Tysiące oczu wypatrujące człowieka, który wybawi je i zabierze ze schroniska. Codziennie ta sama rutyna, codziennie ta sama, smutna prawda. Nikt nie przyjdzie, nikt też nie pogłaszcze. Bo kto chce mieć brzydkiego, starego psa?

Umierają samotnie, niechciane, zapomniane i niekochane. Psie serduszka skazane na dożywocie za kratami. Dla nas to właśnie one są najpiękniejsze i najwierniejsze. Właśnie takie niechciane , zapomniane i schorowane. W naszych oczach zdobywają najwięcej punktów i są najważniejsze.

Wyciągamy psy stare, chore, nieadopcyjne oraz te, które już całkowicie straciły nadzieję na cokolwiek. Leczymy psychicznie i fizycznie, przygotowując do adopcji. Jeśli są już w bardzo złej kondycji psychicznej - zostają z nami do końca swoich dni, otoczone opieką, miłością i ciepłem.

Utworzyliśmy tę zbiórkę w celu utrzymania naszych podopiecznych, a jest ich ponad 20. Weterynarz, lekarstwa, zabiegi, odpowiednia karma. Wszystko to pochłania cały nasz budżet.

Zdajemy sobie sprawę, że większość z nich zostanie z nami do końca. Duża część naszych podopiecznych przyjmuje leki parę razy dziennie i do końca życia. Błagamy Was o grosik, abyśmy mogły dalej pomagać jak największej ilości tych psich serc, tak bardzo skrzywdzonych przez nas  - ludzi.

Wszystkie wpłaty będą przeznaczine na nasze psiaki. Prosimy o wsparcie, bo bez Waszego wsparcia same dłużej nie damy rady pomagać.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
11 zakończonych zbiórek
Supported by 133 people
3 847 zł (76,94%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość