Daj piątaka na Fabrykowego kociaka!

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Fabryka Mruczenia zajmuje się głównie kotami z Poznania i okolic. Jednak nie mogliśmy pozostać obojętni na pilną prośbę o pomoc Karoliny z Warszawy, która na swoim podwórku odkryła kocią rodzinę – matkę z czwórką maluszków (2 dziewczynki i 2 chłopaków). Weterynarz stwierdził, że kocurki mają koci katar.  U 1 samczyka który ważył (0.4 kg) było mocno zaropiałe lewe oczko, prawe trochę mniej.  Miał bardzo obrzękniętą  spojówkę i nasilone szmery w tchawicy. Drugi samczyk również ważył ( 0.4 kg) miał silnie zaropiałe prawe oko, oraz jak brat szmery w tchawicy. Cała rodzinka dostała leki na odporność "Vetomune" oraz "Oridermal" przeciwko świerzbowcu usznemu, samczyki dostały kropelki do oczu "Floxal" i "Difadol". Matka również miała świerzbowca usznego.

Weterynarze rozpoczęli leczenie kociej rodzinki, na szczęście koty mają się coraz lepiej. Dziewczynom można już zacząć szukać domów, chłopcy muszą jeszcze chwilę poczekać, aż ich stan zdrowia się poprawi.

Cieszymy się ogromnie, że kociakom udało się pomoc, jednak wpłynęły do nas faktury, które musimy opłacić. Bardzo prosimy Was o pomoc!

Koty czeka w niajbliższym czasie szczepienie. Poddamy je również zabiegowi kastracji!

Wsparli

20 zł

Anonymous

20 zł

Malwina

skromnie, ale mam nadzieję, że i to się przyda. pozdrawiam i ściskam wszystkie kocurki! cudownie, że są tacy wspaniali ludzie jeszcze...
2 zł

Anonymous

24 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

Show more

43%
650 zł Supported by 17 people CEL: 1 500 ZŁ