Pomagamy Asi, która całe życie poświęca dla zwierzaków! Dajmy podopiecznym dużo siły!

12 days left
Supported by 2 875 people
118 650 zł (47,46%)
To reach our goal: 131 350 zł
Donate

Started: 21 January 2019

Ends: 05 October 2019

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają i szanują zwierzęta. Chcemy pomóc niezwykłej i bardzo skromnej osobie, która w małej wiosce pod Zieloną Górą stworzyła miejsce nazwane przez nas „Domem Zwierząt”.

Powiecie: "Dlaczego akurat ona? Ja przecież nigdy nic za darmo nie dostałem/am".

Dlaczego? Bo nigdy o nic nie prosiła. Nawet ludzie, którzy ją znali, niewiele o niej wiedzieli. Ten, kto u niej nie był - nie wiedział, jak mieszka, jak żyje. Asia cieszy się ze wszystkiego, co ktoś dla niej zrobi. Ona sama nigdy by nie poprosiła, dlatego robimy to w jej imieniu. Tak najczęściej jest, że ludzie naprawdę potrzebujący - o nic nie proszą...

Joasia – bo właśnie o niej piszemy – mimo, że ma za sobą trudną historię, jest osobą zaradną, pogodną i ciepłą. Stworzyła dom pełen miłości, gdzie znalazły schronienie zwierzęta odrzucone. Jej podopiecznymi są psy, koty i króliki. Zwierzęta ze schronisk, „dobrych domów”, znalezione, z interwencji.

Asia nie boi się takich wyzwań. Potrafi radzić sobie z leczeniem i opieką i nigdy żadnemu nie odmówiła pomocy. Jednak Asia nie ma niczego i nikogo. Jest zupełnie sama. Ma tylko te zwierzaki, których nikt nie chciał. One są jej całym światem.

Mieszka w bardzo starym, zagrzybionym i zawilgoconym domu, który mogła wynająć. Tylko tam mogła bez przeszkód zamieszkać z psimi staruszkami i kotami bez obawy, że znów ktoś każe jej wybierać: "albo mieszkanie, albo psy!".

Warunki są tragiczne. Brak podstawowych rzeczy. Do niedawna nie było nawet prądu, ale dzięki Darczyńcom z przedświątecznej zbiórki pieniędzy - mają wreszcie światło w każdym pomieszczeniu i ciepłą wodę!Chcemy, żeby spełniło się jej marzenie o prawdziwym domu, którego nigdy nie miała. Domu, w którym każde zwierzę znajdzie schronienie. To odważne marzenie - by znaleźć nowe lokum, w którym wszyscy mogliby normalnie żyć. Z tyloma zwierzętami nikt jej przecież niczego nie wynajmie, a ona ze swojej pracy nigdy nie kupi nawet najmniejszego kawałka pokoju. Dlaczego? Bo wszystko oddaje zwierzętom. Poświęciła im życie i wszystko, co ma. Pomóżmy jej!

Jeśli chcecie bliżej poznać Asię - obejrzyjcie.

Asia w Gazecie Lubuskiej

Reportaż o Asi pt. "Dom zwierząt" zrealizowany dzięki Radiu Zachód

Reportaż o Asi - Polskie Radio Trójka

Udostępniajcie zbiórkę dalej, zakładajcie skarbonki, okażcie gest - po prostu bądźcie z Asią i jej przyjaciółmi. 

Damy radę?! Asię wsparło już ponad 2000 osób! Dziękujemy!

Supporters

Loading...

Organizator
3 aktualne zbiórki
15 zakończonych zbiórek
12 days left
Supported by 2 875 people
118 650 zł (47,46%)
To reach our goal: 131 350 zł
Donate