Starość to nie wyrok - uratujmy życie dziadka Misia

Closed
Supported by 27 people
1 524,85 zł (101,65%)

Started: 24 April 2019

Ends: 01 June 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Chcemy podarować temu starszemu panu godną starość. Pragniemy, żeby hotelik był jego domem spokojnej starości, który uratuje Dziadka Misia przed samotnością w schronisku. Udało nam się wyrwać go już ze szponów bezdomności!

Jakie życie czeka starego pieska w schronisku? Wiemy, że to wyrok. Zero szans na adopcję. Dziadek Misio podbił nasze serca. To piesek w typie owczarka - mądry, wrażliwy i całkowicie oddany człowiekowi. Jego oczy mówią wszystko, gdyby mógł to by przemówił ludzkim głosem. Niestety, nikt nie był zainteresowany daniem domku dla tego pieska. My także nie możemy zatrzymać go w Kotulcu jako stałego rezydenta. Mamy już jednego Dziadka Rezydenta - ale co innego 5-kilogramowy piesek, a co innego ponad 50...

Skupiamy się na ratowaniu i adopcjach. Nie możemy brać na stałe bezdomniaków, bo wtedy inne tracą szansę na pomoc. Mieliśmy dwie opcje: schronisko albo dom seniora. Wybór był oczywisty. 

Dziadzio Misio pojechał w sobotę na Kaszuby. Tam będzie na dożywotnej emeryturze. Były łzy, jest żal i tęsknota. Co więcej możemy zrobić? Prosić o adopcję i prosić o wsparcie finansowe na utrzymanie dziadka w hoteliku. Każdy miesiąc wiąże się z ogromnymi kosztami. Niestety, czasami jest to jedyne rozwiązania i jedyna pomoc, jaką możemy zaoferować tym biednym zwierzętom.

Uratujmy jego uśmiech i radość sponsorując mu pobyt w domu starości - hoteliku dla zwierząt. Wesprzesz? Dziękujemy!

Supported by 27 people
1 524,85 zł (101,65%)