EMI - sunia w potrzebie liczy na Ciebie!

Closed
Supported by 44 people
600 zł (75%)

Started: 20 January 2016

Ends: 20 February 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Emi... Siedmioletnia sunia, która po czterech latach wróciła z adopcji...

Co tu powiedzieć? Co powiedzieć Emi, patrząc jej w oczy? Że Jej Pani już jej nie kocha? Że już jej nie chce? Nie zrozumie...

My też nie rozumiemy. Bo tego się nie da zrozumieć. Trzeba jednak przełknąć to, co uwiera w gardle i pomóc tej nieszczęśliwej istocie.

Emi ma problem z posikiwaniem. Popuszcza ze strachu? Z nerwów? Jest chora? Nie wiemy. Właścicielka też nie wie, a nawet przez cztery lata nie próbowała się tego dowiedzieć, na koniec również odmawiając wykonania potrzebnych badań.

Zabraliśmy więc Emi. Pojedzie do hoteliku, w którym są już inne nasze beagle. Musimy wykonać wszystkie niezbęne badania, aby dowiedzieć się, co jest przyczyną, że Emi nie trzyma moczu. Rehabilitacja psychiczna również się Emi przyda, sunia w niektórych sytuacjach okazuje strach. Często też nosiła kaganiec, świadczy o tym wytarta sierść na pysiu. Po co? Przecież w ogóle nie jest agresywna.

Będziemy szukać Emi domku najlepszego pod słońcem, bo na taki właśnie sobie zasłużyła.

Nie wiemy jaki będzie koszt badań, a do tego jeszcze dojdą opłaty hotelowe...

Jeżeli ktoś zechce wspomóc Emi na tej drodze ku szczęściu i lepszemu życiu, będziemy bardzo wdzięczni, każda złotówka sie liczy i każda złotówka pomoże Emi.

Z całego serca dziękujemy!

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
39 zakończonych zbiórek
Supported by 44 people
600 zł (75%)