Ledwo zaczęło się ich życie, a już muszą walczyć...

Supported by 30 people
708 zł (47,2%)

Started: 19 June 2017

Ends: 13 September 2017

Hour: 23:59

Gin, Malibu, Jack i Daniels - takie imiona dostała czwórka kociąt, która trafiła do nas w tragicznym stanie w 05/2017. Kociaki długo były leczone na koci katar, niestety dwójka z nich, Malibu i Gin, po jednym oczku stracili :( Oboje jednak dzielnie sobie z tym poradzili i gdy już czuli się lepiej, brykali jak pozostała dwójka rodzeństwa.
 
Gin wyrósł na pieknego, kochanego, bardzo przytulasnego kawalera, w 07/2018 został adoptowany przez swój dom tymczasowy :)
Kocurek jest szczęśliwy i kochany :)
 
Malibu początkowo rosła zdrowo, bawiła się, była małą kocią księżniczką, w 08/2017 znalazła też kochający dom stały, niestety nie było jej dane długo cieszyć się życiem i swoją kochającą rodziną :( Była w swoim domu nawet niecały miesiąc, gdy zaatakował ją FIP, choroba okrutna, na którą nie ma lekarstwa.. Malibu odeszła, ale w ostatnich chwilach była u siebie, ze swoją kochającą rodziną...
 
Jack i Daniels trafili do wspólnego domu tymczasowego, podczas gdy Jack rósł zdrowo, nietsty Daniels ciągle chorował, był o połowę mniejszy od swojego brata :( Opiekunowie Danielsa wiele razy lądowali z nim w lecznicy. Miesiącami szukaliśmy powodu dla którego Daniels miewał luźne kupki i źle się czuł. Kocurek zaliczył bardzo wiele badań, pół życia spędził u lekarza, brał różne leki, a my w dalszym ciągu nie znaliśmy przyczyny jego stanu zdrowia. Nietstey jego stan się bardzo pogarszał. Spędził kilka dni w szpitalu, gdzie go stabilizowano, wyszedł ze szpitala tylko na jeden dzień… gdy zaczął słaniać się na nogach i lać przez ręce opiekunowie wrócili z nim do szpitala, niestety trzeba było podjąć najtrudniejszą decyzję i pozwolić mu odejść:( Usg wykazało zbierający się płyn, nerki zmienione.Diagnoza nie została w zasadzie postawiona, jest jednak podejrzenie, że również był to FIP jak w przypadku Malibu :(Jack wyrósł na pieknego kocura i został adoptowany przez swoich opiekunów z domu tymczasowego.
 
Wszyskim wspierającym czwórkę kociąt z Kiekrza składamy ogromne podziekowania!

Organiser
9 actual causes
139 ended causes
Supported by 30 people
708 zł (47,2%)