Fundacja Kundelek ma szansę wygrać ZWIERZAKOB...

Anna Zientara

Dla niektórych zwierzę to nadal nic nie czujący przedmiot, na zmiany w toku myślenia potrzeba lat. Dlatego pomoc fundacji jest tak bardzo potrzebna. Formalnie działamy od 5 lat, jednak pomagamy od około 15 lat. Pomoc zwierzętom jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Zobacz i posłuchaj jak działamy:

Wszystkie psiaki które do nas trafiają otrzymują pełną opiekę, są leczone, kastrowane, odrobaczane, odpchlane, szczepione i czipowane a przede wszystkim otrzymują od nas czas, zrozumienie, ciepliwość i miłość. Poświęcamy także mnóstwo czasu na socjalizację zwierząt, które do tej pory człowieka poznały wyłącznie ze złej strony.

Anna Zientara

Pomoc nie byłaby możliwa bez naszego busa pieszczotliwie zwanego "Białą Strzałą". Dzięki niemu mogłyśmy pomóc setkom istnień. Przetrwał liczne interwencje, wizyty u weterynarzy oddalonych nieraz o setki kilometrów, a także adopcje na drugim końcu polski. Niestety bus ma już 17 lat. Staruszek często niedomaga, nie jest już tak niezawodny jak kiedyś, wymaga częstych napraw. A my nie mamy czasu, by czekać, aż samochód zostanie naprawiony, zwykle musimy działać natychmiast, bez wahania.

Anna Zientara

Dlatego bardzo Was prosimy o pomoc w zdobyciu Zwierzakobusa. Wpłaćcie symboliczną złotówkę na naszą skarbonkę. Naprawdę złotówka wiele znaczy, bo LICZY SIĘ LICZBA DARCZYŃCÓW A NIE KWOTA NA SKARBONCE. Prosimy o pomoc kochani zwierzolubni! Przy każdej wpłacie powinien być podany inny mail :)

Wsparli

1 zł

Anonymous

3 zł

Anonymous

10 zł

Aga Sochaczew

Trzymam kciuki
1 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

1 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
68 303,06 zł
Supported by 9 093 people