Gabor - ogromny pies z maleńkiej klitki

Supported by 85 people
2 261 zł (45,22%)
To reach our goal: 2 739 zł
Adopcje

Started: 03 July 2022

Ends: 03 September 2022

Hour: 22:00

Gabor jest bardzo dużym, 8-letnim bernardynem.

Jego wcześniejsze "życie" wyglądało tak: mieszkanie o powierzchni 18 metrów kw., resztki z chińskiej restauracji do jedzenia, spacery wyłącznie wtedy, gdy udało się uciec, wykorzystując alkoholowe zamroczenie właścicieli. Na szczęście pies został interwencyjnie zabrany przez schronisko, gdzie szybko okazało się, że lata zaniedbań zrobiły swoje. Gabor nie mógł przytyć, miał problemy z oczami oraz podejrzenie nieswoistego zapalenia jelit.

W kwietniu Gabor przyjechał do "Ducha Leona" rozpoczął kolejny, nowy etap w swoim życiu. Dzięki dobrze dobranej diecie (prawie 2 kg mięsa dziennie, warzywa, suplementy) odzyskał właściwą wagę. Jeździ regularnie do okulisty, przyjmuje leki, dzięki którym stan jego oczu poprawił się na tyle, że można przejść do kolejnego etapu, którym będzie operacja.

Towarzystwo innych, równie dużych psów bardzo mu pomogło i pomaga w osiągnięciu równowagi psychicznej. Gabor uczy się jak piękne może być psie życie. Uwielbia wodę, moczy się w stawie całymi dniami, z przerwami na pobyt w domu. Jest szczęśliwy.

By to szczęście dalej mogło trwać, żeby mogła odbyć się konieczna operacja oczu, a dieta dalej była właściwa potrzebujemy pieniędzy! Pomóżcie nam odgonić trudną przeszłość Gabora i zapewnić mu jasną przyszłość. Każda kwota jest ważna i potrzebna, nie ograniczamy Waszej hojności.

Supporters

Loading...

Organiser
29 actual causes
138 ended causes
Supported by 85 people
2 261 zł (45,22%)
To reach our goal: 2 739 zł
Adopcje