Kot Gucio w wielkiej potrzebie! Kto pomoże?

Closed
Supported by 98 people
1 158 zł (77,2%)

Started: 15 April 2016

Ends: 15 June 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Gucio w stanie skrajnego wycieńczenia został wyciągnięty spomiędzy śmietników w Chyloni. Niewiele brakowało, by tam dokonał żywota. W ostatniej chwili zabrała go nasza wolontariuszka.

W lecznicy natychmiast podano kroplówkę – Gucio był dramatycznie odwodniony. Kilka godzin wyczekiwania, co będzie dalej. Czy przeżyje? Czy lekarze uratują chłopaka? A może konieczna będzie eutanazja? Gucio zaczął walczyć. Podane leki zaczęły przynosić skutek. Udało się!

Gutek jest bardzo miłym kocurem, to duży chłopak o gołębim sercu. Jest bardzo słaby, ale wdzięczny za każda pomoc. Potrzebuje opieki lekarskiej – konieczne jest leczenie kociego kataru i chorób skórnych. Wyniki krwi złe. Wysoka kreatynina i mocznik świadczą o nieprawidłowej pracy nerek.

Pilnie potrzebujemy funduszy by ratować Gucia! Kotek potrzebuje częstych kroplówek i całej armii leków. Konieczne będą badania kontrolne. Wolontariuszy nie stać na opłacenie opieki, zabiegów, tabletek, zastrzyków, badań. Bardzo prosimy pomóżcie! Gucio to bardzo fajny kociak. Bez problemu współpracuje z weterynarzem. Daje się głaskać i przymila się. Ma ogromną wolę życia i pięknie odwdzięcza się za okazane serce.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Supported by 98 people
1 158 zł (77,2%)