Wychudzona Jadzia ma problemy z biodrem-podejrzenie nowotworu

Closed
Supported by 27 people
800 zł (100%)

Started: 24 November 2020

Ends: 31 December 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Jadzia to kotka, która przybłąkała się niedawno pod dom pewnych ludzi.  Przez kilka dni się nią opiekowali, zawieźli też na pierwszą wizytę u weterynarza, bo kotka wyglądała, jakby miała złamaną łapkę. Niestety nie mogli dłużej już się nią opiekować. Dlatego Jadzia trafiła pod naszą opiekę i na kontynuację leczenia.

Jak się okazało, po pierwszym badaniu, łapka była cała, ale kotka dostała antybiotyk.  W drugiej, już naszej lecznicy, został zrobiony jej RTG łapki/biodra, jak również badanie krwi. Stwierdzono zmiany w stawie biodrowym. Może to być po starym złamaniu lub nacieki nowotworowe. Ma zmiany w płucach (zapalenie płuc)? Będą robione dalsze badania i leczenie. Waży tylko 2,55 kg. Brzuszek sterczący, prawdopodobnie to wynik zagazowanych jelit.

Jadzia ma ok. 8-10 lat. Jest bardzo miłą, rozmruczaną koteczką. Ma apetyt, co nas bardzo cieszy. Prosimy o pomoc w opłacaniu leczenia Jadzi. Bez Państwa nie mamy szans pomagać. Prosimy o szansę dla Jadzi.

Aktualna kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. Nie wiemy, jak długo potrwa leczenie Jadzi i ile będzie do zapłaty faktycznie, dlatego kwota może się jeszcze zmienić w trakcie trwania zbiórki. Jeśli dzięki Państwa hojności zbierzemy kwotę większą, niż będzie potrzebna, różnicę chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia kolejnych kotów, które trafią pod naszą opiekę.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
56 zakończonych zbiórek
Supported by 27 people
800 zł (100%)