Pomóż nam ufundować Zwierzakobusy, dzięki którym pomoc dotrze jeszcze szybciej!

Wpisz KRS 0000396361 na cel szczegółowy ZWIERZAKI

RatujemyZwierzaki.pl to największa w Polsce zaangażowana społeczność ambasadorów i miłośników zwierząt. Wspólnie troszczymy się o istoty, które same o to nie poproszą! Na pomoc potrzebującym czworonogom przekazaliśmy ponad 34 MILIONY złotych!

W roku 2019 po raz pierwszy w historii portalu zorganizowaliśmy zbiórkę 1% podatku. Społeczność ambasadorów i miłośników zwierząt zebrała wspólnymi siłami 170 tysięcy złotych! To ogromna kwota, dzięki której zgodnie z deklaracją, aż trzy organizacje otrzymają wsparcie. Osoby zasilające szeregi tych organizacji działają w trudnych, ciężko dostępnych terenach. Na przestrzeni lat pomogli setkom zwierząt, ratując często te, którym nikt już nie dawał nadziei. Walczą również o sprawiedliwość i ukaranie sprawców, znęcających się nad zwierzętami. A okrucieństwa niestety nie brakuje.

Nie będziemy dłużej trzymać Was w niepewności i z przyjemnością informujemy, że dzięki Waszemu wsparciu Fundacja dla Szczeniąt Judyta, OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra oraz Chełmska Straży Ochrony Zwierząt już wkrótce będą wyjeżdżać na interwencje nowymi ZWIERZAKOBUSAMI!

Wzruszeni sukcesem ubiegłorocznej zbiórki 1% z podatku, w tym roku również postanowiliśmy nie rezygnować z walki o wsparcie dla braci mniejszych. Tylko trzymając się razem, rośniemy w siłę. Przyłącz się do nas! Akcję 1% dla Zwierzaków uważamy za rozpoczętą!

KRS 0000396361
CEL SZCZEGÓŁOWY zwierzaki

Rozlicz PIT w dowolnej
przeglądarce internetowej
Zainstaluj darmową aplikację e-pity
na swoim systemie Windows
Zainstaluj darmową aplikację e-pity
na swoim Macu
Wypełnij deklarację PIT w wersji
mobilnej na swoim telefonie
Pobierz plik PDF do wydruku i wypełnij
sprawozdanie ręcznie