Pomóż nam ufundować Zwierzakobusy, dzięki którym pomoc dotrze jeszcze szybciej!

Wpisz KRS 0000396361 na cel szczegółowy ZWIERZAKI

W roku 2019 po raz pierwszy w historii portalu RatujemyZwierzaki.pl zorganizowaliśmy zbiórkę 1% podatku. Społeczność ambasadorów i miłośników zwierząt zebrała wspólnymi siłami 170 tysięcy złotych!

To ogromna kwota, dzięki której zgodnie z deklaracją aż trzy organizacje otrzymają wsparcie. Fundacja dla Szczeniąt Judyta, OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra oraz Chełmska Straży Ochrony Zwierząt cieszą się ogromnym zaufaniem społeczności zwierzolubów, bo od lat niestrudzenie walczą o dobro zwierząt. Dzięki Wam już od lutego śmigają nowiutkimi samochodami interwencyjnymi docierając z pomocą tam, gdzie o to najtrudniej. Niestety, mamy świadomość, że o wiele więcej organizacji potrzebuje tego typu wsparcia. Dlatego mamy taki śmiały plan, aby po Polsce jeździła cała flota zwierzakobusów, które będą w stanie dotrzeć do każdego cierpiącego zwierzaka!

Wzruszeni sukcesem ubiegłorocznej zbiórki 1% z podatku, w tym roku również postanowiliśmy nie rezygnować z walki o wsparcie dla braci mniejszych. Tylko trzymając się razem, rośniemy w siłę. Przyłącz się do nas! Akcję 1% dla Zwierzaków uważamy za rozpoczętą!

KRS 0000396361
CEL SZCZEGÓŁOWY ZWIERZAKI