Zbiórka na jedzonko dla naszych podopiecznych

Closed
Supported by 136 people
4 192 zł (104,8%)

Started: 24 March 2021

Ends: 31 May 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, pilnie potrzebujemy karmy! Mamy pod swoją opieką kilkanaście zwierzaków, a ich liczba codziennie się podnosi. Nasz inspektorat tworzy zgrana grupa wolontariuszy, którzy każdego dnia wyruszają, by przeciąć kolejny łańcuch niewoli. By otworzyć klatki, napełnić puste miski, przywrócić nadzieję i dać szansę na lepsze życie. Bez bólu i strachu. A właścicielowi odebrać kij i łopatę, by więcej nie wyrządził krzywdy już nikomu.

Docieramy do miejsc, gdzie okrucieństwo zatrważa nawet nas. Gdzie w oczach zwierząt dostrzegamy tylko cierpienie. Trafiamy też tam, gdzie właścicieli nie stać na utrzymanie swojego pupila i oddają mu ostatni okruch z talerza. Nie wszyscy są też świadomi tego, że swoim działaniem mogą wyrządzić krzywdę, a wystarczy tylko odrobina chęci, by poprawić komfort zwierzęcia. Tam też pomagamy!

To wszystko jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki wpływom z 1% podatku i datkom od ludzi wielkiego serca. Są to środki, które szybko topnieją, a potrzebujących zwierząt niestety nie ubywa. Topnieją również nasze zapasy karmy. A nie możemy pozwolić na to, by którekolwiek ze zwierząt przebywających pod naszą opieką mogło mieć znów pustą miskę.

Jeśli ktoś nie może zakupić karmy dla naszych podopiecznych, to można również wpłacić grosika, żebyśmy mogli sami zakupić jedzonko. Wiemy, że zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc, wierzymy, że nadal jesteście z nami - gotowi, by pomagać.

Karmę można wysłać na adres hoteliku, w którym przebywają nasze psiaki, stajni gdzie są nasze koniki lub na nasz adres korespondencyjny. Możemy również odebrać od Państwa dary osobiście na terenie Gliwic i okolicy. Dziękujemy! ❤ Kontakt: otozgliwice@gmail.com lub przez naszego fb: Otoz Animals - Inspektorat Gliwice 

Najbardziej potrzebujemy puszek typu sensitive dla psów o wrażliwych żołądkach. 

Supporters

Loading...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
42 zakończone zbiórki
Supported by 136 people
4 192 zł (104,8%)