Pako o krok od śmierci

Closed
Supported by 366 people
4 001 zł (86,97%)

Started: 29 April 2018

Ends: 29 July 2018

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Wczoraj wieczorem dostajemy informację, że w gminnej lecznicy jest umierający pies w typie owczarka kaukazkiego. Jeśli natychmiast nie zostanie przeprowadzona transfuzja nie przeżyje!

Oto wyniki badań:

Widać, że wszysktkie parametry są nieprawidłowe. Pies nie staje o włąsnych siłach, jest cały pokryty kleszczami, silnie odwodniony i jak waży ok. 30 kg, więc na kaukaza jest chudy.

Pies jest pod opieką gminy,  jest sobota, a gmina i tak nie zleci przetoczenia krwi tylko pewnie  eutanazję! Tak to niestety wygląda... Pani Jola zamawia w banku krwi sporą porcję i pędzi do Warszawy do jedynej kliniki , która zdecydowała się przyjąć umierającego psa na transfuzję!!

Pies jest , niestety ogromny. Nie ma siły stanąc na łapy, a Pani Jola nie uniesie go na noszach. Trzeba dzwonić po pomoc aby go przetransportować.

Nie widomo , jaka jest przyczyna spadających parametrów, bo powtórzona morfologia jest jeszcze gorsza!

Kleszcze po nim dosłownie chodzą w ilościach kilkudziesięciu. I chociaż badnia wykluczają babeszję - to możliwe, że ona jest przyczyną stanu Pako. Kilka godzin przetaczania krwi. Na szczęście bez wstrząsów. Teraz trzy dni czekania czy morfologia będzie się poprawiać. 

Pako jest w szpitalu. My jesteśmy w szoku... To zupełnie nieplanowana sytuacja..Pół nocy w szpitalu, walka o jego życie. I oczywiście nie wiemy, czy uda się go uratować!

Gmina nie będzie nim zainteresowana, to wiemy z doświadczenia! Ale czy to powód żeby umierał?

Supporters

Loading...

Organizator
4 aktualne zbiórki
69 zakończonych zbiórek
Supported by 366 people
4 001 zł (86,97%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość