Klatka łapka nie taka straszna!

Closed
Supported by 16 people
180 zł (26,62%)

Started: 06 May 2016

Ends: 06 August 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Stowarzyszenie od wielu lat prowadzące akcję „RACH CIACH", która ma na celu sterylizację i kastrację bezdomnych kotów, zwraca się o pomoc w zakupie sprzętu niezbędnego do sprawnego ratowania kotów.

Z akcji „RACH CIACH" korzystają kotolubni mieszkańcy Tarnowskich Gór i okolic, którzy opiekują się prowadzącymi egzystencję kotów wolno żyjących futrzakami. Dzięki niej mogą oni wysterylizować lub wykastrować koty na koszt naszego Stowarzyszenia, a potem zwrócić im wolność. Zasadą jest, że osoba zainteresowana musi sama odłowić kota, dowieźć go do lecznicy i odebrać po zabiegu oraz zapewnić mu bezpieczne miejsce na kilka dni, aby mały pacjent doszedł do siebie. Wiele kotów wysterylizowanych w ramach akcji „RACH CIACH" żyje w miejscach, w których zimą stawialiśmy dla nich domki w ramach akcji „BUDKA DLA KOTA".

W swoich budkach kociaki czują się świetnie, a dzięki przeprowadzonym zabiegom udało się ograniczyć ich liczebność. Jest to jednak kropla w morzu, dlatego aby wyjść na przeciw rosnącym poparciu i zaangażowaniu w naszą akcję, postanowiliśmy dokupić dla naszego schroniska dodatkową klatkę łapkę, którą będziemy wypożyczać osobom zainteresowanym odłowieniem dzikich kotów w ramach naszej akcji.

Chcielibyśmy zminimalizować stres, jakim jest dla zwierzaka pobyt w klatce łapce, więc zdecydowaliśmy się na zakup modelu nowoczesnego i niezawodnego, który posłuży nam na dugie lata. Jest on, niestety, bardzo drogi. Łapka, którą chcemy kupić posiada także alarm z lokalizatorem, informujący sms-em o złapaniu zwierzaka, co pozwoli na szybkie zabranie kota do weterynarza lub przewiezienie go w bezpieczne miejsce, aby nie musiał siedzieć w klatce na przykład przez całą zimną noc. Bardzo prosimy Państwa o finansowe wsparcie naszej inicjatywy. Koty odwdzięczą się mruczeniem!

Supporters

Loading...

Supported by 16 people
180 zł (26,62%)