Budujemy wolierę dla kotów – podarujmy kocim podopiecznym piękną wiosnę!

Closed
Supported by 54 people
476 zł (47,6%)

Started: 25 April 2016

Ends: 25 June 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Fundacja działająca na terenie Pomorza jakiś czas temu utworzyła dom tymczasowy – jak na razie mają trzy kojce dla psów oraz kociarnię. Aktualnie trwają prace nad wybiegiem dla psów. Chcielibyśmy pomóc opiekunom w polepszeniu warunków życia również ich kocich podopiecznych.

Kociarnia, którą dysponuje w tej chwili dom tymczasowy jest niewielkim pomieszczeniem, jednak mimo to pomaga ratować kocie życia, a także przeprowadzać proces socjalizacji kotków, dla których później poszukiwane są stałe domki. Opiekunowie starają się urozmaicać kotom czas w takim stopniu, na jaki mogą sobie pozwolić – koci podopieczni mają drapaki, posłania, „półki” na ścianach.

Nadeszła wiosnę i przyroda budzi się do życia. Jest to idealna okazja, aby stworzyć wybieg również dla kotów. Doskonałe rozwiązanie stanowi wybudowanie woliery. Kociaki mogłyby wychodzić na trawkę, wygrzewać się w słońcu, zamiast spędzać ten radosny czas w czterech ścianach, co póki co robią...


Niestety, Fundacja nie posiada środków na stworzenie takiego miejsca, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Konieczny jest zakup specjalnej siatki z drobnymi oczkami, słupków oraz paneli ogrodzeniowych. Potrzebujemy około 1000 zł.

Bardzo prosimy o wsparcie tej pięknej inicjatywy. Woliera jest miejscem, o którym z pewnością marzy każdy kot i pozwala na podarowanie kotkom odrobiny bezpiecznej wolności. Nasze koteczki będą ogromnie wdzięczne za nawet najmniejszą pomoc!

Supporters

Loading...

Supported by 54 people
476 zł (47,6%)