Kocie przedszkole liczy na nasze wsparcie!

Closed
Supported by 47 people
720 zł (100%)

Started: 21 June 2016

Ends: 13 July 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Lato jeszcze tak naprawdę nie nastało, a pracy już mamy tyle, jakby była pełnia sezonu letniego... Trafiają do nas kocięta porzucone, podrzucone, znalezione albo uratowane od śmierci.


 

Obecnie mamy pod swoją opieką kociaki, które zostały nam podrzucone w kartonie. Miały wtedy zaledwie 3 tygodnie i wymagały odkarmiania… Teraz są cudownymi urwisami i czekają na swoje stałe domki. Naszym podopiecznym jest także Olaf, kocurek znaleziony na ulicy, gdzie auto przejechało jego matkę i rodzeństwo. W wieku 5 tygodni został kocią sierotką, obecnie doszedł do siebie i jest radosnym kociakiem, który niebawem będzie szukał troskliwego właściciela… Opiekujemy się także maluszkami, które urodziły się na wsi, gdzie koty traktuje się jak pasożyty… Miały zostać utopione w rzece, całe 5 małych istotek, ale dobra dusza w samą porę się dowiedziała i nie dopuściła do tego aktu bestialstwa.
Każde kocie dziecko wymaga opieki weterynaryjnej przynajmniej w minimalnym zakresie: odrobaczenie i odpchlenie 8 kociąt to koszt 160 zł (cena dwóch tur, które należy zrobić); szczepienia dla maluszków to 45 zł za jednego, każdemu należy wykonać po 2 szczepienia. Powstaje kwota 90 zł potrzebnych na jedno kocie dziecko. Przy 8 to koszt 720 zł. Nie mamy środków, aby móc zagwarantować kociakom tę podstawową opiekę weterynaryną. Pod naszą opieką znajdują się również dorosłe koty, które także wymagają opieki weterynaryjnej, wszystkie muszą jeść, potrzebują żwirku, a czasem witamin czy leków... Prosimy, wesprzyjcie nas. Podarujmy kociakom dobry start w dorosłość!

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
11 zakończonych zbiórek
Supported by 47 people
720 zł (100%)