Kocie marzenia o domowej atmosferze - Fundacja Kocia Dolina

Closed
Supported by 21 people
691,93 zł (23,06%)

Started: 16 March 2015

Ends: 12 April 2015

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Zbliża się wiosna, najpiękniejsza i najbardziej soczysta pora roku, a w kocim Przytulisku szaro-buro. Brudne, odrapane i zasikane ściany, cieknący sufit, stary drapak i wiekowe legowiska. Na podłodze stare, zużyte linoleum.

Przecież nasze kocie sierotki zasługują na więcej! Los nie był dla nich łaskawy, pozwólmy im cieszyć się miłym, zdrowym, czystym i przytulnym miejscem, w którym przyszło im żyć. Niech czas oczekiwania na adopcję będzie dla nich choćby namiastką domu, z domową atmosferą i estetyką.

Marzymy o kapitalnym remoncie, o załataniu dziur, odświeżeniu ścian, nowej wykładzinie, wygodnym  drapaku i nowych legowiskach. Przy okazji remontu chcemy przygotować miejsce na izolatkę. Wzięłyśmy więc kalkulatory w ręce i po analizach, rozmowach i konsultacjach wyszło nam , że 3.000,00 powinno wystarczyć na to, by podwyższyć standard kociego apartamentu ;)


Wierzymy, że razem z nami zadbacie o koci zakątek. To może się udać tylko wtedy, gdy zadziałamy razem: my oferujemy swój czas i pracę, a Was prosimy o wsparcie finansowe. Koty, uratowane od bezdomności, będą Wam ogromnie wdzięczne :)

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
4 zakończone zbiórki
Supported by 21 people
691,93 zł (23,06%)