Pogryziony, zarażony grzybicą, wyłysiały. Ile...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 38 cel. Jest nim pomoc dla kotka Kaszmirka

 


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kaszmirek został znaleziony na śmietniku. Plątał się pomiędzy pojemnikami, szukał jedzenia, no i kulał. Z przedniej łapki ciekła krew, widać było, że dopadł go albo inny kot albo pies. 

Kocurka zgłoszono wolontariuszom Fundacji Viva z grupy Zwierzaki z Mińska. Kot trafił do przychodni i został przyjęty na szpital. 

 

Pod znieczuleniem oczyszczono rano, odnowiono jej brzegi. Kot miał na łapie pęknięty ropień, który był efektem pogryzienia. Dodatkowo miał uszkodzony nadgarstek. Kotu podano antybiotyki i zostawiono na szpitalu. Wydawało się, że szybko opuści lecznice. Niestety. W przychodni Kaszmir "złapał" grzybice od innego kota. Wyłysiał w ciągu kilku dni praktycznie na całym ciele. Lekarze rozpoczęli leczenie kota poprzez smarowanie zmian i kąpiele. Kaszmir otrzymał także serie leków na odporność i szczepionki, które miały sobie poradzić z grzybicą. 

 

Kocurek mieszka w przychodni od 3 miesięcy. Grzybica nie jest, niestety, łatwą chorobą do wyleczenia. Jak tylko Kaszmir miał zaleczoną jedną zmianę, pojawiała się nowa. 

Tak długie leczenie pociągnęło za sobą bardzo duże koszty, koszty, które na ten moment nie są w zasięgu wolontariuszy Fundacji. Bez pomocy Pomagaczy, bez Waszej pomocy, nie uda się opłacić leczenia. 

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1500zł

Wsparli

30,50 zł

DobryKlik.pl

2 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

50 zł

kociara

Brawo dla Was którzy uratowali Kaszmirka

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
1 530,60 zł Supported by 69 people CEL: 1 500 ZŁ