Przemiła KORA kontra paskudny GUZ :(

Closed
Supported by 35 people
772 zł (77,2%)

Started: 23 February 2016

Ends: 17 May 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Kora to suczka, którą właściciele chcieli oddać do schroniska z powodu rzekomego wyjazdu z kraju… Kolejny przykład, gdzie pies staje się zbędnym balastem w podróży i nowym życiu.

Sunia ma podobno ~3 lat, ale właściciele tak spieszyli się z jej oddaniem, że zapomnieli o książeczce zdrowia. Widać, że była dobrze karmiona, ale z jej stanu wynika, że brakowało jej w dotychczasowym domu serca i odpowiedniej opieki. Z pomocą przyszła Pani Milena, która ofiarowała suni dom tymczasowy.

Kora jest przemiła, grzeczna i posłuszna – zaprzeczenie natury beagle. :) Stara się odwdzięczyć miłością za poświęcony jej czas oraz okazaną troskę.„SOS Beagle” objęło Korę opieką, aby pomóc Pani Milenie w przygotowaniu suni do adopcji oraz, co najważniejsze, zmierzyć się z jej zdrowotnymi problemami. Przed nami diagnoza oraz unicestwienie guza widocznego na zdjęciach, szczegółowe badania krwi, walka ze stanem zapalnym uszu, sterylizacja, chipowanie etc.Lista długa i na pierwszy rzut oka bardzo kosztowna, dlatego bardzo prosimy o wsparcie opieki weterynaryjnej uroczej bicolorki Kory. Zawalczmy wspólnie o jej zdrowie i lepsze jutro..

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Supported by 35 people
772 zł (77,2%)