Zagłodzona, odwodniona, połamana, z zanikami mięśni...

Closed

Started: 03 May 2021

Ends: 28 June 2021

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Zagłodzona, odwodniona, połamana, z zanikami mięśni... leżała obok sterty śmieci. Tym właśnie była dla swojego gospodarza. Niepotrzebna, niezdolna do rozrodu, więc za karę została skazana na powolną śmierć.

Pozostawiona sama sobie, każdy krok w stronę pożywienia to ból, który wygrywał z głodem i zniechęcał nawet do jedzenia. Powinna być silna, piękna... a stała się obrazem ludzkiej obojętności i okrucieństwa.

Balbinka została odebrana właścicielowi i przewieziona w okolice Lubska, na prywatne gospodarstwo, w którym żyją zwierzęta uratowane z rąk oprawców.

Tu od kilku dni trwa walka o jej życie. Przyjaciele na zmianę czuwają nad Balbinką, całe nasze rodziny, nawet najmłodsi.

Masujemy kończyny, w których zanikły mięśnie, opatrujemy rany i odleżyny, pilnujemy kroplówki. Podnosimy Balbinkę i zakładamy na podnośnik. Czekamy też na wizytę zoofizjoterapeuty, który przygotuje plan rehabilitacji. Musimy pomóc jej odzyskać masę mięśniową.

Przed Balbinką RTG, kolejne badania i ogromne koszty, których bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Dźwigamy ją, jej cierpienie, próbując jej odebrać ból. Zastąpić miłością i troską. Niestety, zwierzęta gospodarskie to ogromne koszty utrzymania i leczenia.

Dlatego prosimy Was o wsparcie, a także o darowizny rzeczowe w postaci paszy oraz materiałów, które pozwolą nam tworzyć zagrodę i kolejne miejsca dla skrzywdzonym zwierząt gospodarskich. Wszyscy zasługujemy na życie bez bólu, cierpienia. Każdy z nas zasługuje na miłość. Balbinka też. Czas by to dostała!

Supporters

Loading...

28 206 zł
Supported by 625 people