Kuleczka Henia

Supported by 51 people
1 900 zł (100%)

Started: 20 April 2015

Ends: 04 May 2015

Przypadek Kuleczki Heni był jednym z najtrudniejszych w dwuletniej historii istnienia Fundacji Miasto Kotów. Henia trafiła do nas jako małe kociątko i jej całe życie od początku było podporządkowane ciągłym wizytom u lekarzy, zabiegom, podawaniu leków, kropieniu oczu, bolesnym zastrzykom, czy codziennym podawaniu odżywek, suplementów i witamin wzmacniającym jej schorowane ciałko. Sporo czasu Henia spędzała też w podróży, gdyż jej schorzenia wymagały opieki specjalistów przyjmujących w innych miejscowościach. Wykonaliśmy także wszelkie niezbędne badania i testy wykluczające najgorsze, śmiertelne kocie choroby.

Kilkukrotnie podczas całego leczenia powracały kryzysy, w których traciliśmy nadzieję, na to, że koteczka wróci do zdrowia i zacznie normalnie funkcjonować, cieszyć się z kociego życia wolnego od zabiegów medycznych.

Minęło siedem miesięcy. Stan Kuleczki Heni się ustabilizował. Poprawił się także stan oczu. To jak wygląda obecnie, jak się czuje i funkcjonuje na co dzień jest zasługą wszystkich darczyńców, którzy wsparli jej terapię i sfinansowali codzienną opiekę oraz wolontariuszki, pod opieka której się znajduje. Kuleczka Henia jest już zaszczepiona. Nadal jest pod opieką lekarzy i pewnie już nigdy nie będzie kotem w 100% zdrowym, ale jej obecny stan jest na tyle zadowalający i dobry, że koteczka może wieść spokojne i szczęśliwe życie u boku swojej tymczasowej opiekunki, która  - powiemy Wam w tajemnicy – planuje Kuleczkę Henię zaadoptować!

Zdjęcia dorosłej Heni mówią same za siebie – „Jestem piękna, duża i szczęśliwa”.


 

Supporters

Loading...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
109 zakończonych zbiórek
Supported by 51 people
1 900 zł (100%)