💔Maleńka Lili urodzona w dziurze, uratowana przed śmiercią, prosi o pomoc w opłaceniu karmy i weterynarza. CZEKA PILNIE NA DOM❗️❗️❗️❗️

Supported by 11 people
202 zł (10,63%)
To reach our goal: 1 698 zł

Started: 03 July 2022

Ends: 15 October 2022

Hour: 21:24

💔 Urodzona w dziurze, maleńka Lili szuka domu! To krucha dziewczynka trafiła do schroniska wraz z 3 swojego rodzeństwa, wszystkie psiaczki zachorowały na parwowirozę, szybko zostały przewiezione do kliniki i udało się je uratować.

LILI jest tak bardzo smutna i zagubiona że serce rozpada nam się na milion kawałków. W schronisku nie wychodziła z budy, bała się szczekania innych towarzyszy niedoli, człowieka, ciągłego hałasu, wciskała się w kąt schroniskowego kojca. Bidulka siusia pod siebie ze strachu, przerażona tym jakie życie zgotował jej człowiek. Jest łagodna, mimo że przerażona wszystkim, co nowe.

Przecież ona się nie pchała na ten świat! Ktoś ją bezmyślnie rozmnożył, a później skazał na zdziczenie, samotność i schronisko. Pomóżmy jej po raz pierwszy w życiu poznać człowieka od lepszej strony. By poznała ludzką miłość, by zaznała domowego ciepła. Jej widok rozrywa nam serca 💔

🐾 Lili ma około 2 miesięcy
🐾 Jest maleńka, waży około 3 kg
🐾 Mamusia Lili to mała suczka około 8 kg, taty nie znamy
🐾 Obecnie przebywa w okolicach Warszawy

Kontakt do wolontariuszki w sprawie adopcji: 784 968 620. Jeśli nie odbieramy napiszcie SMS w sprawie jakiego pieska dzwonicie. Adopcja jest możliwa po wypełnieniu ankiety, przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej oraz po podpisaniu umowy adopcji psa. Nie wydamy psa na łańcuch ani do kojca.

Supporters

Loading...

Organiser
72 actual causes
239 ended causes
Supported by 11 people
202 zł (10,63%)
To reach our goal: 1 698 zł