Uratujmy Magika od rzeźni!

Closed
Supported by 235 people
12 185 zł (101,54%)

Started: 18 April 2019

Ends: 03 May 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zbiórka na ratunek Magika przed rzeźnią. Choć ma dopiero dwa lata, jego przyszłość maluje się w czarnych barwach. Właściciel nie chce go dłużej utrzymywać w swojej stajni. Jego życie zostało przeliczone na kilogramy mięsa według stawki, którą proponuje rzeźnia.

W „najlepszym” przypadku dołączy do umęczonych koni ciągnących wozy z turystami w Morskim Oku… Nie pozwólmy na to! Magik ma dziś smutne oczy, ale wspólnie mamy szansę odmienić jego los - znaleźć mu dobry dom i zapewnić długie szczęśliwe życie! Bardzo prosimy Was o wsparcie w jego wykupieniu.


Udało nam się wynegocjować cenę z 12 000 zł do 10 500 zł. Magik jest zimnokrwistym ogierem, dlatego do kwoty zbiórki musimy doliczyć kastrację. Dochodzi jeszcze transport. Dzięki genom ojca (rasy Perszeron) już jest bardzo duży i silny, a będzie jeszcze większy, gdy osiągnie dorosłość.

Nie tylko zabiedzone konie zasługują na nasze współczucie i wsparcie. Do tej pory jego właściciel o niego dbał, ale ten czas się skończył… Teraz tylko od nas zależy jego los – nie zawiedźmy go!

Supporters

Loading...

Organizator
3 aktualne zbiórki
15 zakończonych zbiórek
Supported by 235 people
12 185 zł (101,54%)