Mrozik prosi o wsparcie w pokryciu kosztów leczenia

Supported by 9 people
210 zł (100%)

Started: 08 February 2016

Ends: 11 February 2016

Mrozik cały czas jest poddawany leczeniu, niestety nadżerka w jamie ustnej bardzo powoli ustępuje, pomimo wdrożonej antybiotykoterapii, do tego doszła martwica języka, kocurek musi otrzymywać również leki przeciwbólowe w innym przypadku z bólu nie chce jeść.

Dobrą wiadomością jest fakt, ze kocurek znalazł swój dom, gdzie jest otoczony miłością i opieką, a do tego ma psiego kumpla, z którym bardzo się polubili :) Mrozik dostał imię Cukiereczek, ze względu na swoje "lepiące" usposobienie, bowiem przytula się do każdego domownika jak i gościa. Fundacja jest w stałym kontakcie z opiekunami Mrozika vel Cukiereczka oraz samym Cukiereczkiem, który ujął naszych wolontariuszy za serce.

Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom siepomaga.pl za darowizny, dzięki Wam możemy pomagać kolejnym bezdomniakom, nie jesteśmy obciążeni niezaplaconymi fakturami za leczenie, dzięki czemu pani weterynarz, która ma dla nas i naszych podopiecznych mnóstwo ciepła i cierpliwości, mogła otrzymać w terminie zapłatę za swoją ciężką pracę.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
11 zakończonych zbiórek
Supported by 9 people
210 zł (100%)