Dla tych, które nie mają szans - niepełnosprawnych, sparaliżowanych, zapomnianych

Closed
Supported by 1 755 people
52 655 zł (105,31%)

Started: 17 July 2021

Ends: 30 August 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Najczęściej są usypiane. Psy wyjątkowe, ofiary wypadków, pobić, porzucone. Sparaliżowane, poruszające się na wózkach. Koślawe, inne. Nie rokują i mają niemal zerowe szanse na dom.

Ale ŻYJĄ. Gnają na swoich rydwanach, bawią się, cieszą człowiekiem, kłócą. Pewnie już na zawsze zostaną z nami. Opieka nad nimi jest wyzwaniem, ale kochamy je, dbamy o nie, leczymy, pomagamy się wypróżniać.

A mogą żyć jak on... Szczęśliwe, korzystające z życia, kochane i kochające. To naprawdę jest możliwe, ale nie bez Waszego wsparcia!

Są pod stałą opieką weterynaryjną. Taaak, choć ludzie zachwycają się filmami z nimi, nikt już nie pamięta ich historii. I mało kto chce wiedzieć ile kosztuje zapewnienie im tego, czego potrzebują. Niektóre z nich są z nami od lat, inne od niedawna. Oprócz zbiórek na ratowanie ich życia gdy do nas trafiały, nie prosiliśmy o pomoc dla nich.

Dziś prosimy. Wózki, leki, utrzymanie to olbrzymie koszty przy pełnosprawnych psach, a co dopiero przy tych, którym coś dolega... Przy tylu psach specjalnej troski tylko miłość nie kosztuje.

Tomcio to jeden z naszych nowych podopiecznych. Jego historia budzi przerażenie, wściekłość i potworny smutek. Ktoś celowo obciął mu palce! W dodatku jest zagłodzony... Ale walczymy jednak o to, by mu pomóc i chyba jest światełko w tunelu dla Tomcia!

Pomóż psom, które nie mają szans. Pokażmy im, że są ważne!

Loading...

20 zł

PROREST

Organizator
6 aktualnych zbiórek
295 zakończonych zbiórek
Supported by 1 755 people
52 655 zł (105,31%)