Niezbędny sprzęt, by ratować życie

Closed
Supported by 7 people
97 zł (2,42%)

Started: 30 June 2020

Ends: 30 July 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Kochani!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe na zakup koncentratora tlenu oraz ozonatora. Udało nam się już kupić inkubator, aby ratować najmłodsze życia, a także staruszków z niewydolnością serca. 

W swojej pracy jako wolontariuszy zwierzęta są codziennością. Ratujemy głownie te chore, stare (Geriatria- najczęściej niewydolna krążeniowo -oddechowa). Bardzo często też naszymi podopiecznymi są szczeniaki i kociaki. Maluchy zabrane z różnych miejsc. Z piwnic, ogródków z ulicy. Maluszki wyziębnięte, chore, słabe. Czasem tylko taki sprzęt ratuje takie malutkie życia! W naszej zbiórce wkleiliśmy zdjęcia różnych zwierząt. Są to zwierzęta, które są lub były pod naszą opieką. To tylko mały procent zwierzaków. Zwierząt ratujemy bardzo dużo. Działamy o każdej porze. Jeździmy czasem poza rejon działania. Nasze inspektorki są przeszkolone do przeprowadzania interwencji jak i do zabezpieczenia zwierzaków. To już połowa naszej pracy, resztą zajmują się pracownicy gabinetu, Również dostępni o każdej porze. 

Taki sprzęt pomógłby ratować więcej zwierząt, szczególnie maluszki - tak naprawdę one potrzebują specjalistycznego sprzętu. Tak samo jak noworodki na oddziale w szpitalu. Udało nam się już zakupić inkubator, niestety- bez koncentratora tlenu nie spełnia swojego zadania. Ozonator jest nam potrzebny, aby czyścić domy tymczasowe- będziemy jeden logistycznie rozplanowywać na wszystkie nasze domy. Stąd nasza prośba! Pomóżcie ratować nam więcej małych podopiecznych, a także całą zapomnianą przez ludzi zwierzęcą geriatrię.


Bardzo Wam Dziękujemy za poświęcony czas. W szczególności w imieniu naszych podopiecznych i tych, które trafią pod naszą opiekę. Jeżeli nie znacie Państwo naszej organizacji, zapraszam na stronę na fb: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Radzionkowie KLIK.

Supporters

Loading...

Supported by 7 people
97 zł (2,42%)