Dla nowych podopiecznych - nowy rozdział życia

Supported by 66 people
2 201 zł (33,86%)
To reach our goal: 4 299 zł
Donate

Started: 23 April 2021

Ends: 30 June 2021

Trudny czas... Psów w potrzebie jest coraz więcej, miejsca i możliwości finansowe się kończą, a one same nie dadzą sobie rady. 

Na nasz pokład dojechały 3 nowe psy w tym tygodniu. Jedną z nich jest sunia zabrana z okropnych warunków, dla której obecnie poszukujemy imienia. To nasza nowa gwiazdeczka, która zaczyna wraz z resztą bezdomniaków swój nowy rozdział w życiu. 

Obecnie pod naszą opieką w hotelu jak i w domach tymczasowych oprócz naszej nowej księżniczki są dwa świeże psiaki oraz Drago, Lucky, Taran, Snikers, Aron, Zorro, Bruno, Zazu, Molly, Cover, Rollo, Lola, Enzo, Zeus, Mokka, Roki, Blamka, Julia, Waka, Elsa. 

Niektóre psiaki są w dożywotnich domach tymczasowych, reszta nadal czeka na adopcje lub swój tymczasowy dom. 

Koszt miesięczny utrzymania zdrowego psa w hotelu bez wyżywienia to ok 500 zł. W związku z tym miesięczne opłaty za sam hotel to ok 6 tys., do tego część psiaków zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi, wymaga kastracji/sterylizacji, opieki dermatologa, fizjoterapeuty, kontroli onkologicznej. Bez Waszej pomocy sami nie damy rady! Obecnie zbiórka powstała na zabezpieczenie miesięczne naszych bezdomniaków i pierwszą pomoc weterynaryjna dla nowych podopiecznych. 

Bardzo prosimy Was o wsparcie! Każdy grosz jest na wagę złota! Ściskamy mocno razem z całą ekipą naszych bezdomniaków. 

Podaj Łapę Bullom 🥰

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
2 zakończone zbiórki
Supported by 66 people
2 201 zł (33,86%)
To reach our goal: 4 299 zł
Donate