Nóż chirurgiczny do Kliniki

Closed
Supported by 46 people
1 150 zł (30,26%)

Started: 31 May 2012

Ends: 31 December 2012

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Drodzy Przyjaciele, wielu z Was zapewne wie, że Straż dla Zwierząt jest w trakcie realizacji wymarzonego projektu - budowy kliniki dla zwierząt poszkodowanych w wypadkach i skrzywdzonych przez ludzi.
 
Chcemy, aby wszystkie trafiające do nas zwierzęta miały oprócz troskliwej opieki wolontariuszy również w pełni profesjonalną opiekę weterynaryjną. Dlatego z wielkim zaangażowaniem pracujemy zarówno przy budowie i przystosowaniu wnętrz przyszłej kliniki, jak i niestrudzenie zbieramy pieniądze na wyposażenie jej w niezbędny sprzęt medyczny.
 
Kilka cennych urządzeń już udało się nam zakupić dzięki wsparciu darczyńców (kardiomonitor, stół operacyjny, pulsoksymetr weterynaryjny), jednak potrzeby wciąż są wielkie.
 
Obecnie naszym celem jest zakup elektrokautera - noża chirurgicznego z koagulatorem. Jest to urządzenie niemal niezbędne przy każdym zabiegu chirurgicznym, gdyż w przeciwieństwie do skalpela, umożliwia przeprowadzenie cięcia niemal pozbawionego krwawienia. Użycie go podczas operacji znacznie skraca czas gojenia i redukuje do minimum tworzenie się blizn po zabiegu. Cena tego sprzętu to 3800 złotych. Przy ogromnych wydatkach, jakie ponosimy na budowę kliniki, suma ta jest dla nas "nie do przejścia".

Dlatego też zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. Zakup tego cennego urządzenia pozwoli nam jeszcze skuteczniej pomagać pokrzywdzonym zwierzakom. Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
24 zakończone zbiórki
Supported by 46 people
1 150 zł (30,26%)