Okno życia dla szczeniaków i kociąt! Uratuj!

Supported by 268 people
7 156 zł (35,78%)
To reach our goal: 12 844 zł
Donate

Started: 29 March 2021

Ends: 30 June 2021

Okno życia dla szczeniaków i kociąt! Uratuj! 

To pierwsza tego typu akcja w Polsce! Akcja dająca szansę na uratowanie życia wielu szczeniąt i kociąt. Akcja wspierająca jednocześnie przeciwdziałanie bezdomności zwierząt. "Okno życia" dla zwierząt to możliwość bezpłatnego oddania psów i kotów do 6 miesiąca życia, pod warunkiem - również bezpłatnej - sterylizacji ich matki.

Dzięki akcji prowadzonej wspólnie przez Aleksandrów Łódzki i Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami być może uda się uniknąć porzucania zwierząt, bo pozostawienie ich na pastwę losu, często równoznaczne jest z wyrokiem śmierci. Z akcji korzystać mogą również mieszkańcy innych miast.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca w gabinecie można będzie pozostawić szczeniaki lub koty w wieku 6 tygodni do 6 miesiąca życia. Bez żadnych opłat. Warunkiem jest podpisanie zrzeczenia się zwierząt oraz obowiązkowe zapisanie suczki lub kotki na bezpłatną sterylizację.

Warunkiem pozostawienia bezpłatnie szczeniąt lub kociąt jest zobowiązanie do wysterylizowania suczki, lub kotki. W Przychodni Zwierzak lub Gabinecie Wet. Artura Kotarby zabieg odbędzie się BEZPŁATNIE, niezależnie z jakiej gminy będzie osoba biorąca udział w akcji. Sterylizacje dla zwierząt spoza gminy sfinansuje Łódzkie Towarzysztwo Opieki nad Zwierzętami!

Okno życia dla szczeniaków i kociąt możesz wesprzeć, wspomagając naszą zbiórkę. Więcej o akcji [tutaj].

Supporters

Loading...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
213 zakończonych zbiórek
Supported by 268 people
7 156 zł (35,78%)
To reach our goal: 12 844 zł
Donate