Pomóż nam tworzyć Ośrodek Rehabilitacji Ptaków

Closed
Supported by 12 people
115 zł (0,11%)

Started: 19 July 2017

Ends: 04 January 2018

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Ośrodek Rehabilitacji Ptaków? Czemu ma służyć to miejsce?

Ośrodek rehabilitacji zwierząt to miejsce, w którym jest prowadzone leczenie i rehabilitacja zwierząt dziko występujących, wymagających okresowej opieki człowieka, w celu przywrócenia ich do środowiska przyrodniczego (art. 5 pkt 13 ustawy z 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody).

Rehabilitacja każdego gatunku ptaka jest nieco inna i wymaga specjalnie przygotowanych wolier i wybiegów. W Polsce działa kilkadziesiąt podobnych ośrodków, ale w naszej okolicy brakuje takiego miejsca.

Na naszym terenie jest bardzo dużo ptaków, dlatego taki Ośrodek Rehabilitacji jest bardzo potrzebny. Codziennie otrzymujemy informacje od ludzi, którzy znajdują rannego lub chorego ptaka i nie wiedzą, co zrobić. I tutaj pojawiamy się my. Naszą pasją i misją jest ratowanie ptaków dziko żyjących.

Do realizowania naszej misji jest potrzebne odpowiednio przygotowane i wyposażone miejsce. Pomóż nam je tworzyć!. Wystarczy, że przekażesz nam darowiznę – my zrobimy resztę. 10 zł, 50 zł, 100 zł – każda kwota się liczy. Dodatkowo - podarowaną nam darowiznę możesz odliczyć sobie od podatku do 6% wysokości Twojego dochodu. Liczymy na twoje wsparcie. Dziękujemy!

Supporters

Loading...

Supported by 12 people
115 zł (0,11%)