Paola, Coda i Borys – psiaki zbierają na utrzymanie i sterylizację!

Closed
Supported by 24 people
225 zł (22,5%)

Started: 06 May 2016

Ends: 06 June 2016

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

W imieniu Fundacji zajmującej się pomaganiem pokrzywdzonym psom, chcielibyśmy zapoznać Was ze znajdującymi się pod jej opieką podopiecznymi, którzy bardzo nas potrzebują. Wszystkie psiaki tymczasowo zamieszkały w hoteliku dla zwierząt.


Coda to 7-letnia suczka, która po dwóch latach wróciła z domu adopcyjnego. Jest wrażliwa, kochana i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem! Psinka jest po zabiegu sterylizacji i bardzo prosi o wsparcie w pokryciu kosztów hotelowania i zakupu karmy.


Podobnie było z Paolą, która wróciła z adopcji po niecałych dwóch latach. Zamieszkała w tym samym hotelu. Jest to energiczna suczka z charakterem. Lubi rządzić i przewodzić stadu, niespecjalnie dogaduje się ze swoimi psimi towarzyszami. Paola musi zostać wysterylizowana i bardzo Was prosi o pomoc finansową. Suczka potrzebuje także środków na opłacenie swojego utrzymania i niezbędnej do życia karmy.


Borys, 5-letni psiak, który pod opieką Fundacji pozostaje już od pewnego czasu, mieszka w tym samym hotelu, co jego psie koleżanki, Coda i Paola. On i Paola są psiakami z domów, w których doznały bolesnych doświdczeń... Z jednej strony wesoły i towarzyski, cieszy się na widok człowieka, uwielbia aportować, z drugiej ma swoje zdanie i potrafi warknąć, kiedy coś mu nie odpowiada. Borys jest wykastrowany. Prosi o pomoc w opłaceniu pobytu w hoteliku i zakupu karmy.

Miesięczny koszt utrzymania tylko tych trzech psiaków to około 1000 zł. Pod opieką Fundacji znajdują się obecnie 23 psy, dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Z serc naszych psiaków płyną szczere podziękowania!

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
39 zakończonych zbiórek
Supported by 24 people
225 zł (22,5%)