Ratujemy psy z klatki na świnie ❗️

Supported by 198 people
4 395 zł (87,9%)
To reach our goal: 605 zł
Donate

Started: 11 June 2019

Ends: 11 September 2019

Jutro chcemy przeprowadzić interwencję i uratować psy trzymane u rolnika w stodole, w klatce do przewozu świń. Zwierzęta zamknięte są bez wody, w ciasnym metalowym boksie. Przebywają tak od wielu miesięcy. Tragedii zwierząt jest w tym gospodarstwie więcej. W norze w ziemi mieszkają dwa mocno zapchlone szczeniaki, obok w boksie ich matka. Zbieramy na koszty przyjęcia ich do azylu, transport, leczenie. Potrzebujemy pomocy, by im natychmiast pomóc.

Zgłoszenie przyszło do nas od mieszkańców małej wsi w województwie mazowieckim. Przez szparę w stodole zauważyli, że psy stale są trzymane w klatce - Oni tak robią od kilku lat, ale trzeba uważać, bo to ludzie agresywni - ostrzegają nas mieszkańcy. Według zgłaszających nie lepiej jest z innymi psami na tej posesji. Jest jeszcze suka, która mieszka w boksie bez wody. 

Suczka ta jest wychudzona. Dwa razy do roku rodzi szczeniaki. A z maluchami jak mówią sąsiedzi - wiadomo co się dzieje. Pod stodołą przebywają jeszcze szczeniaki. Piszemy "pod stodołą", bo są one w dziurze pod budynkiem gospodarczym. Żyją pod tymi kamieniami.

Chcemy uratować te wszystkie psy. Szczeniaki są zarobaczone, ich matka odwodniona. Przed nami trudna akcja, ale kolejna, która pozwoli nam uratować potrzebujące zwierzęta.

Najgorzej mają właśnie dwa psy zamknięte w klatce na trzodę chlewną. Nie są z nich wypuszczane, nie mogą się położyć, nie wspominając o bieganiu.

Koszty udzielenia pomocy dla 5 psów, ich opłaty za przyjęcie do azylu oraz transport to spora kwota, której nie jesteśmy w stanie opłacić. Chcąc je uratować, musimy założyć zbiórkę i z tych środków pokryć wszystkie koszta interwencji. Psy trzeba zabrać z tego piekła! Przy wysokich obecnie temperaturach istnieje realne zagrożenie śmierci. Psy mogą "ugotować" się żywcem.

Supporters

Loading...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
25 zakończonych zbiórek
Supported by 198 people
4 395 zł (87,9%)
To reach our goal: 605 zł
Donate