PILNE! Czy moglibyście odmówić im leczenia? Błagamy - pomóżcie spłacić dług za ich życie...

Closed
Supported by 628 people
15 953 zł (106,35%)

Started: 02 September 2020

Ends: 21 September 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Ledwie z Waszą pomocą wyrwaliśmy się z przepaści, a znów wpadamy w dół... Już narósł dług na ponad 7 tys. zł. (faktury poniżej), który po prostu zmiecie nas z planszy, ale co mieliśmy robić? Nie możemy przecież odmawiać zwierzętom leczenia.


Koty miały sporo zdrowotnych problemów wymagających natychmiastowej pomocy: choroby skórne, paskudzące się dziąsła, koci katar, nadżerki. Potrzebne były antybiotyki, wspieracze odporności, leki przeciwwirusowe. Wczoraj odebraliśmy faktury za leczenie zwierzaków, które w sierpniu nie miały swoich zbiórek. Wiedzieliśmy, że kwota do zapłaty będzie wysoka, bo wiemy przecież jakie leki i w jakiej ilości dostawały zwierzaki, ale liczyliśmy, że jakoś to będzie.

Musimy zebrać 7137 zł. na opłacenie tych faktur, inaczej nasi podopieczni stracą możliwość leczenia, a przecież rosną już koszty wrześniowe... Jesteśmy załamani... Nasza fundacja jest jedyną organizacją ratującą koty w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Każdego dnia odbieramy telefony i wiadomości z prośbami o kastracje, leczenie, ratunek dla kocich bied. Jeśli będziemy zmuszeni odmawiać im nie zostanie już NIKT.

Dlatego prosimy o udostępnianie zbiórki i każde, nawet najmniejsze wsparcie, które pozwoli nam spłacić te faktury i poradzić sobie z podobnymi kosztami, które już narastają we wrześniu. Staramy się zakładać zbiórki dla poszczególnych kotów, ale przy setce zwierząt niestety brakuje nam czasu...

Faktury za sierpień, za które NA JUŻ musimy uzbierać 7137 zł. wstawiam poniżej:

Supporters

Loading...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
308 zakończonych zbiórek
Supported by 628 people
15 953 zł (106,35%)