Podaruj kotkom przyszłość

Closed
Big c016181b 6985 4896 ae74 5a5a6bb3e057
Supported by 322 people
1 558 zł (103,87%)

Started: 13 June 2018

Ends: 24 June 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

U nas sezon kociakowy w pełni. Mamy 3 kocie rodzinki z mamusiami i robimy wszystko, żeby miały dobre życie.

Trzy rodzinki to 14 kociaków (jednego kotka utraciliśmy) i 3 ich mamusie, czyli 17 żyć złożonych w rękach naszej małej fundacji.


Oswajamy, karmimy dobrą karmą, odrobaczyliśmy całą zgraję, a teraz jeszcze zaszczepimy wszystkie, przebadamy na FiV i FelV i wysterylizujemy trzy dzielne kocie mamusie.

Zrobimy to wszystko, ale prosimy Was o wsparcie.

Na koncie fundacji zostało coś koło 2 000 złotych, a nie rozliczyliśmy się jeszcze z weterynarzem za maj, pewnie wszystko pójdzie na długi, a może i nie wystarczyć...

Koszty szczepień, badań całej naszej 17 kotkowej gromadki to będzie conajmniej kolejne 1 500 złotych. Nie mamy takiej kwoty.

Nie otrzymujemy dotacji, a stałe wpłaty na konto fundacji to może z kilkaset złotych miesięcznie. Tyle mamy na bieżące potrzeby fundacji, leczenie zwierzaków na które nie zrobimy zbiórki, dokupienie jedzenia, inne koszty...

Dorabiamy bazarkami i czym się da, ale ciągle jesteśmy pod kreską. A przecież zaszczepić i przebadać nasze kocie rodzinki musimy.

Żeby były bezpieczne nim znajdą nowe domy i potem w nich. Panleukopenia, śmiertelny koci tyfus już jest we Wrocławiu. Bez szczepień kotki są bezbronne w walce z nim. A zetknąć się z nim mogą każdego dnia. Podaruj maluchom i ich mamom życie. Wesprzyj naszą zbiórkę. Pomóż nam pomagać zwierzętom.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
12 zakończonych zbiórek
Supported by 322 people
1 558 zł (103,87%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość