Potrzebna pomoc dla dzikich psów!

Closed
Supported by 325 people
12 900,59 zł (86%)

Started: 07 December 2019

Ends: 15 January 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Maleńka miejscowość w woj. świętokrzyskim i stado dziko żyjących psów. Dwudziesty pierwszy wiek i wataha psów biegających po lesie. Jak to w ogóle jest możliwe?! Osiem psów w tym szczenne suki, dwa psy bez jednej łapy, prawdopodobnie po spotkaniu z wnykami.

Jeden pies mocno kuleje, być może jest postrzelony, dwie suki karmiące i 10 wychudzonych szczeniąt pokazujących głowy z lisich nor.

Stado żyje w tym miejscu od lat. Suki szczenią się w lesie, a szczeniaki nie przeżywają warunków. Stado jest kłopotliwe dla mieszkańców, a to znaczy, że ich życie jest zagrożone i trudno się dziwić. 

Kochani to ogromne wyzwanie dla nas, ale po namyśle zdecydowaliśmy się na zabranie stada do Łętkowic. Odłowienie takich psów nie będzie łatwe. Musi pomóc profesjonalista i musimy przygotować dla nich miejsce. Zakupić kojce, budy, wzmocnić ogrodzenie, by psy były bezpieczne, zapewnić opiekę weterynaryjną. Potrzebujemy na ten cel 15 tys. zł. Tyle warte właśnie jest ich życie. Pomożecie? Dziesięć szczeniaków już wyłapanych i jest pod naszą opieką.

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
46 zakończonych zbiórek
Supported by 325 people
12 900,59 zł (86%)