Powiększamy koci szpital. Dla kocich staruszków i kotów niepełnosprawnych.

URGENT!
12 days left
Supported by 449 people
11 650 zł (58,25%)
To reach our goal: 8 350 zł
Donate

Started: 02 July 2021

Ends: 01 October 2021

Powiększamy koci szpital.  Przybywa nam kocich staruszków i kotów specjalnej troski, dla których stajemy się niestety hospicjum. Obecnie pod naszą opieką jest 51 kotów.

Niedawno pisaliśmy o naszych problemach z samochodem i wielu z was deklarowało pomoc. Jednak ponieważ wydarzył się cud i pojawił się wspaniały człowiek Pan Łukasz, który dokonał wszystkich napraw i generalnego remontu za darmo, nie musimy kupować nowego samochodu! Dlatego chcielibyśmy zainteresować was pomysłem poszerzenia kociego szpitala.

Na zdjęciu wydarzenia widzicie obecny koci szpital a obok garaż. To właśnie ten garaż przerobimy na koci szpital a w środku połączymy przejściem. Konstrukcja jest solidna drewniana, jednak trzeba zrobić wszystko: wylewkę. Wstawić okna, drzwi, zrobić dach, ocieplenie, boksy (także jako izolatki), kuwety, trzeba pomyśleć o ogrzewaniu itd. Dotychczasowe, czyli mały piecyk na brykiet nie wystarczy. Zaadoptowany garaż na koci szpital to dodatkowe 20 m 2  Byłoby dla kotów naprawdę fantastycznie. Część z nich spędzi tu swoje dni do końca. Potrzebują więcej przestrzeni.

I W TYM ROKU WŁAŚNIE W LIPCU MINIE 19 LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI.

Podane koszty są orientacyjne. Nie mamy pojęcia czy będą niższe, czy wyższe. Wszystko wyjdzie w trakcie prac.  Staramy się jak zawsze robić własnymi siłami, z fachowców będziemy potrzebować tylko elektryka, przy montowaniu okien itp.  W trakcie prac będziemy publikować faktury.

Bardzo prosimy o pomoc i udział.

Organizator
2 aktualne zbiórki
28 zakończonych zbiórek
12 days left
Supported by 449 people
11 650 zł (58,25%)
To reach our goal: 8 350 zł
Donate