Katastrofalne skutki suszy, ratujmy Przytulisko dla koni!

URGENT!
6 days left
Supported by 387 people
13 899 zł (69,49%)
To reach our goal: 6 101 zł
Donate

Started: 04 September 2019

Ends: 30 September 2019

Jesteśmy w dramatycznej sytuacji. Nasze przytulisko dla uratowanych koni woła o pomoc! 

Katastrofalne skutki suszy doprowadziły do kryzysowej sytuacji, która dotknęła nasze stado koni. Wyschły łąki, które miały je latem wyżywić. Tegoroczne lato w województwie Łódzkim było jednym z najgorszych z ostatnich lat. Brak opadów deszczu, spadek wód gruntowych to dla nas sytuacja, której nie można było przewidzieć.

Bardzo pragnęłyśmy, aby uratowane konie żyły wolne na łąkach jedząc trawę. Niestety los z nas zadrwił. Nastąpiła wyniszczająca susza, na pastwisku widać ziemię, trawa nie urosła.  Aktualnie remontujemy również wiaty na zimę i ogrodzenie mając nadzieje, że w przyszłym roku trawa urośnie. Musimy tylko przetrwać zimę.

Pastwisko służyło raczej jako wybieg. Konie karmiłyśmy całe lato sianem... Sianem, które było przeznaczone na zimę....

Mamy ogrom wydatków, rehabilitacja źrebaczka Jaśmina, leczenie chorych koni, specjalna dieta staruszków oraz koszty weterynaryjne i kowalskie. W tej kryzysowej sytuacji apelujemy o pomoc! Uruchamiamy zbiórkę, aby zabezpieczyć na zimę jedzenie dla 12 uratowanych koni! W wyniku suszy ceny siana będą prawdopodobnie wysokie. 

Bardzo liczymy na Waszą pomoc! Pozostajemy z nadzieję, że znajdą się osoby, których los zwierząt nie jest obojętny. Konie niczemu nie są winne!  PROSIMY nie zostawiajcie nas samych! Stado uratowanych koni potrzebuje pomocy!

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
10 zakończonych zbiórek
6 days left
Supported by 387 people
13 899 zł (69,49%)
To reach our goal: 6 101 zł
Donate