Darowizna na cele Statutowe Fundacji !! Prosimy o wparcie!

Closed
Supported by 730 people
19 422 zł (77,68%)

Started: 09 December 2022

Ends: 02 February 2023

Hour: 23:59

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Dawno, dawno temu w zimowy grudniowy wieczór mały, niechlujny piesek błąkał się po ulicach, zagubiony i samotny. Został porzucony przez poprzednich właścicieli i nie miał pojęcia, dokąd się udać.

Był głodny, spragniony i przestraszony. Szwędając się po zasypanych śniegiem ulicach natrafił na grupę wolontariuszy - miłośników zwierząt, którzy wyruszyli na misję ratowania porzuconych zwierząt. Zabrali psa do fundacji i nazwali Lucky.

Lucky został od razu przebadany, dostał ciepłe legowisko do spania, dużo jedzenia i wody, a co najważniejsze - miłość i troskę. Z dnia na dzień rozkwitał i powoli zaczął ufać swoim nowym ludzkim przyjaciołom. Z biegiem czasu Lucky stał się ukochanym członkiem fundacji. Bawił się z innymi zwierzętami i przytulał do swoich ludzkich towarzyszy. W końcu był szczęśliwy i znalazł swój dom na zawsze.

Wolontariusze byli wdzięczni, że ​​znaleźli Lucky i wiedzieli, że ​​dali mu drugą szansę na życie, na które zasługiwał. Lucky z kolei okazywał swoją wdzięczność merdając ogonem i niekończącym się uczuciem. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie, wdzięczni za miłość i wsparcie, które znaleźli w sobie nawzajem.

Bajka dla dzieci? Otóż nie. Ta historia wydarzyła się naprawdę...

Tylko dzięki dobroci naszych Wolontariuszy nadal działamy! Ale dzięki Waszym datkom możemy przetrwać i mieć szansę na pomoc psiakom takim jak Lucky. A jest ich wciąż wiele! Zbyt wiele...

Jeśli kochasz zwierzęta i chcesz coś zmienić w ich życiu bądź w tym roku Świętym Mikołajem i wesprzyj naszą fundację, która niestrudzenie od pięciu lat pracuje nad poprawą życia zwierząt, zapewniają im opiekę i wsparcie, których potrzebują.

Zwierzęta wsparte przez naszą fundacje to zwierzęta, które zostały uratowane z trudnej sytuacji i otrzymały drugą szansę na szczęśliwe, zdrowe życie. Mówimy tu o psach, które zostały uratowane z hodowli dla szczeniąt. Mówimy tu o zwierzętach przygarniętych przez naszą fundację, którym zapewniła opiekę medyczną i miłość tak potrzebną do wyzdrowienia.  Mówimy tu również o dziesiątkach porzuconych kociaków przy rzekach czy lasach...

W przypadku wielu naszych podopiecznych nasza fundacja odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu żywności, schronienia i opieki medycznej zwierzętom, które zostały porzucone lub ranne. Wspierając naszą fundacje zapewniasz nam zasoby potrzebne do kontynuowania naszej pracy i zapewnienie zwierzętom opieki i wsparcia, których potrzebują, aby wieść szczęśliwe i zdrowe życie. Środki zostaną przekazane na cele statutowe.

Nawet niewielka kwota ma duże znaczenie. Więc proszę, pomóż nam dokonać pozytywnej zmiany. Razem możemy coś zmienić i uczynić świat lepszym miejscem. Bądź Świętym Mikołajem i przekaż datki na cztery łapki!  

Supporters

Loading...

Organiser
0 actual causes
7 ended causes
Supported by 730 people
19 422 zł (77,68%)