Tysiące psich dzieci znalazły tu ratunek. Remontujemy siedzibę pod Sochaczewem

Closed
Supported by 1 438 people
43 030 zł (97,79%)

Started: 14 November 2019

Ends: 31 December 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Nasza macierz i siedziba Fundacji – Nowy Białynin pod Sochaczewem. Tysiące szczeniąt znalazły tu pomoc i czułą opiekę. Tu biją serca Babci i Dziadka. Tu są nasze korzenie. 5 lat temu zrobiliśmy co w naszej mocy, by to miejsce służyło psiakom. Przysposobione pomieszczenia gospodarcze, przygotowane jak najniższym nakładem środków finansowych i pracą własnych rąk dały schronienie rzeszom maluchów.

Jednak dziś wyglądają one tak, jak widać na zdjęciach. Brak ocieplenia zrobił swoje. Wilgoć i grzyb na ścianach to nie tylko mało estetyczny widok. To przede wszystkim zagrożenie dla psich dzieci. Remontu nie można już odkładać. Budynki trzeba przygotować do zimy, zdjąć eternit, położyć nowy dach, kupić styropian, ocieplić, odgrzybić, pomalować grzybobójczą farbą, by szczenięta, które tu trafią miały ciepło i bezpiecznie.

Przecież jest luksusowe Judytowo – powiecie.

Kochani, Fundacja dla Szczeniąt Judyta – niczym dwie połówki jabłka – składa się z siedziby pod Sochaczewem i z Judytowa. Jedno nie istnieje bez drugiego. Jedno nie zastępuje drugiego. Te dwa miejsca się uzupełniają. Nasi podopieczni migrują między nimi. Sochaczew wciąż jest centrum adopcji, podczas gdy ta gałąź pracy Judytowa dopiero się rozkręca. Dzięki dwóm lokalizacjom możemy pomóc większej liczbie maluchów. Jeśli psiaki spod Płońska nie znajdują domków, przyjeżdżają do Sochaczewa, skąd błyskawicznie trafiają na własne kanapy. Dzięki takiemu przeniesieniu wolny pokój w Judytowie może przyjąć kolejne dzieciaki w potrzebie. I odwrotnie. Niepełnosprytki spod Sochaczewa trafiły do Judytowa, które dało im lepsze warunki i możliwości. Te dwa miejsca to jeden organizm, którym jest Fundacja dla Szczeniąt Judyta.

Bardzo prosimy Was o wsparcie. Pomóżcie nam wyrównać standardy pomiędzy Judytowem a Sochaczewem. Pragniemy dać szczylkom dobry start w nowe życie. Nie możemy pozwolić na to, by którekolwiek z miejsc, do którego trafiają maluszki było dla nich niebezpieczne, czy choćby niekomfortowe. Dzięki Waszemu wsparciu powstało Judytowo. Sprawcie podobny cud w miejscu, od którego wszystko się zaczęło.

Organizator
5 aktualnych zbiórek
162 zakończone zbiórki
Supported by 1 438 people
43 030 zł (97,79%)