Sabinka bardzo cierpi... Pomóżmy jej opiekunce, która sama choruje, w leczeniu Sabinki!

Closed
Supported by 58 people
2 024,61 zł (40,49%)

Started: 06 July 2021

Ends: 16 August 2021

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Sabinka jest ukochana przyjaciółką Pani Agnieszki. Sunia jest radosna, przyjacielska... Niestety lekarz zdiagnozował IV stopień zwichnięcia rzepki. Obustronny.

Zabieg będzie polegał na połamaniu krzywej kości, wyprostowaniu jej i ponownym zespoleniu płytkami. Wstawiona płytka będzie blokowała ponowne wypadniecie rzepki. Rzepka zostanie włożona na swoje miejsce. Zapytacie, czemu pomagamy takiemu psiakowi? Opiekę nad zwierzętami Pani Agnieszki objęliśmy jakiś czas temu, wszystkie psiaki - jest ich 3 - zostały wysterylizowane. Pani Agnieszka mimo małej renty (jest chora) pilnuje szczepień, karmi dobrą karmą i bardzo o nie dba.

Sabinka kilka lat temu miała operacje jednej łapki, niestety rzepka zaczęła znów wypadać. Tym razem problem powrócił w obu łapkach. Maleńka sunia może przestać chodzić... Kilka lat temu Pani Agnieszka zapłaciła za operacje w ratach, niestety sytuacja materialna jest zmieniła się bardzo od tamtego czasu.

Zapytacie, czemu nie odda tych psiaków do adopcji? 

Ponieważ są dla niej jak dzieci, mimo chorób, na które choruje, stara się dawać im co najlepsze... Nie prosi o pomoc, ale tym razem w wypadku Sabinki sami zaoferowaliśmy ją... Bo ona tego potrzebuje na już  i cierpi z każdym zrobionym krokiem. 

Obejrzyjcie filmik, posłuchajcie Pani Agnieszki. I pomóżcie Sabince razem z nami! 

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
113 zakończonych zbiórek
Supported by 58 people
2 024,61 zł (40,49%)