Lala - stara, chora i samotna. Czy może być gorzej...?

Closed
Supported by 44 people
1 304 zł (43,46%)

Started: 10 July 2019

Ends: 10 October 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Lala to kolejny pies, którego zmarła ukochana opiekunka i suczkazostała całkiem sama. Wiodły życie biedne, ale pełne miłości. Następnie tułała się po rodzinie zmarłej, jednak nikt tak naprawdę nie zwracał na nią większej uwagi. Traktowano ją jako zbędny balast i w zasadzie nikt nie wiedział, co z nią począć.

Lala trafiła pod naszą opiekę. Zaniepokoiły nas mocno widoczne guzy listwy mlecznej oraz ciągłe popuszczanie moczu – przy czym widać było, że sprawia to suczce ogromny dyskomfort. Do tego zdarza się jej ciągnąć przednią łapkę i ulewa jej się czasami jedzenie.

Zabraliśmy Lalę niezwłocznie na diagnostykę. Nie będzie łatwo… Wyniki początkowej diagnostyki są bardzo złe: podwyższony poziom białka, anemia, powiększony pęcherz, stan zapalny w macicy, do zrobienia mastektomia oraz sterylizacja. Na RTG widać, że przełyk suczki jest powiększony.

Na razie Lala dostała silnie działające leki przeciwzapalne oraz leki wyciszające urojoną ciążę. Należy ją odżywić i ustabilizować. Czekają ją jeszcze dalsze badania oraz prawdopodobnie trzy operacje – usunięcie obu listw mlecznych i sterylizacja. Szacunkowe koszty leczenia są bardzo wysokie. Błagamy o wsparcie.  

Supporters

Loading...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
80 zakończonych zbiórek
Supported by 44 people
1 304 zł (43,46%)