Skipper - szczeniak w typie ONka walczy o życie

Supported by 236 people
4 438 zł (73,96%)

Started: 06 October 2014

Ends: 05 February 2015

Skipper - półroczny szczeniak został zabrany, ze schroniska 17 września 2014 r. w opłakanym stanie, po wypadku lub pobiciu. Przyjechał do kliniki pod opiekę Fundacji, gdzie okazało się, że ma wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej lewej, złamanie kości udowej lewej, złamanie kości krzyżowej, złamanie kości biodrowej prawej, złuszczenie nasady dalszej i bliższej kości udowej prawej ze znacznym przemieszczeniem trzonu. Poza tym Skipper miał poważne problemy dermatologiczne.

Lekarze z kliniki, do której trafił, nie podjęli się operacji. Poszukiwania ortopedy, który wykonałby zabieg w Polsce spełzły na niczym.

Na szczęście znalazł się dom tymczasowy, który chciał go przygarnąć. Tam otrzymał najlepszą opiekę i szansę na życie. Tymczasowa opiekunka zawiozła go do Czech, gdzie został dwukrotnie zoperowany.

Obecnie wciąż przebywa w domu tymczasowym, wymaga kolejnego/kolejnych zabiegu operacyjnego i jest leczony dermatologicznie. Nigdy nie będzie zupełnie sprawnym pieskiem, ale dzięki wielu operacjom i rehabilitacji może się swobodnie poruszać i cieszyć życiem.

Dotychczasowe koszty leczenia i opieki – 5752,58 zł + 124 zł. Leczenie trwa.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
137 zakończonych zbiórek
Supported by 236 people
4 438 zł (73,96%)