Na ratunek dla psich staruszków, ich marzenia nie muszą być psiegrane.

Closed
Supported by 22 people
290,82 zł (8,3%)

Started: 13 May 2014

Ends: 31 May 2014

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Pod opiekę naszej fundacji trafiają różne zwierzęta, ale swą szczególną uwagę skupiamy na starych psach, bo one bardzo potrzebują naszej pomocy. Dla wielu z tych psiaków jesteśmy ostatnią szansą na ratunek, ponieważ ciężko jest im przetrwać w schroniskowych warunkach, są nieuleczalnie chore, lub grozi im uśpienie.

Jesteśmy młodą fundacją i niestety nie mamy jeszcze własnego przytuliska, dlatego naszych podopiecznych umieszczamy w domach tymczasowych gdzie czekają na adopcję.

Każdy pies, który do nas trafia musi mieć wykonane badania, abyśmy mogli ocenić stan jego zdrowia. Niestety rzadko kiedy kończy się na samych badaniach, potrzebne jest też leczenie weterynaryjne i leki. Wiele z tych psiaków ma bardzo zaniedbane uzębienie, które trzeba doprowadzić do porządku, niektóre z nich muszą mieć też usuwane guzy.

Kolejne koszty to karma, która musi być dobrej jakości. Większość naszych podopiecznych je mokrą karmę, ponieważ zostało im niewiele ząbków. Niektóre z nich przez problemy zdrowotne muszą dostawać karmę weterynaryjną.

Razem możemy sprawić, że marzenia starszych psiaków nie będą psiegrane. Każda złotówka to szansa na uratowanie kolejnego seniora i możliwość zapewnia mu godnej starości u boku kochającego człowieka. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, którym nie jest obojętny los psich staruszków.  

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Supported by 22 people
290,82 zł (8,3%)